Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1048183 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1785
Ma bas, igracku? No way...

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1786
 :D :D just kidding

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1787
Ionak ne smiju pucat na nis :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1788
skupi su oni senzori ultrazvučni s LED indikacijom zauzetosti park. mjesta. A njih ima mali milion tamo u tvom filmiću, i na dobroj su udaljenosti od stropa, nisu drito ušarafljeni u njega.

pa ako ga pobereš s minijem, lako ga razbiješ i ne bu radio (uzv senzor ako pritisneš i prstom jače se strga)
tu bi mogao biti problem, lako za minija i par dolara za prop u tom slučaju....



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1791
 ??? ??? ??? ??? ??? ???

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1792
Koji ludjak, to ja zovem duga svijetla.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1793
1. ispricavam se na offtopicu  ;)


2 ako treba premjestiti post samo recite  ;)
2. eto da se i ja pohvalim krecem i ja u vode quadova prvo namjeravam nauciti se voziti quad sa vecim h4 qadom a zatim prijeci na male ... velikoga mi slaze prijatelj jer nisam jos upucen u programiranje i to ... za sada sam pribavio frejm za mini quad
radi se o ovom quadu :  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__67558__SLICK_220mm_Quad_Copter_Composite_Kit_EU_Warehouse_.html


za setup ide obaveno sunnysky motori od 2300kv oni koje vidim tu podosta koristite ... a za esc jos razmisljam koji bi bili idealni ...naravno preporuke su dobrodosle

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1794
A best buy su ti blueseries 12A, jeftini, jedino trebas staviiti simonk. ja koristim i afro, oni dodju sa simonk , ali djabe kad znaju stekat i veci su fizicki.


Danas smo ja i jazavac otisli malo provozat se i ispitati situaciju sa garazama. Dodjemo u supernovu i odmah pospikamo za zastitarom i kaze lik da bi nas pustio, nije bed , nego mu je jedino frka da ne pogodimo koji sprinkler i da vidis poplave  ;D . Tak da nista od toga, mislim sprinkleri su visoko, vjerovatnost da ga pogodim je mala. jer neidemo tak visoko, ali kad bolje pogledas ima covjek pravo, cemu traziti frku gdje je netreba. Uglavnom treba traziti neku ful napustenu ili mozda neku halu npr.


A ja taman sklopio novi quad , garage edition, model Slimmy, ali izgleda da bude jos prizeman neko vrijeme


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1795
Hvala sekile na prijedlogu bas sam ih pogledao i stvatro su best buy
A Slymi je jako lijep moram pohvaliti ... koji motori i elise su gore ??  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1796
To su jedini 12A regleri koji imaju hladnjak. Jedino trebas imati onu alatku da stavis simonk, ali kad pogledas uvijek stavljas zadnji firmware, a na ostalima koji dodje taj imas. Imas i hrpu ducana koji kupuju te reglere, skinu termobuzir, stave simonk, stave novi termo sa svojim logom i prodaju duplo skuplje. A slimmy je nastao iz dijelova koji su doslovno smetali. Malo aluminija , ploce , stavio neko groblje od motora sa HK, mislim da su 1400kv i na 8". Ma zakon za razbijacinu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1797
ma za tu alatku znam pitat cu prijatelja k ima ali meni se cini da ima ...znam da se stavljaju simonk ... a kak to fleshate na simonk bas prek toga kabla ili kaj na esc-u radite ??


a  za slimija sam mislio prvo da je nekakvi manji ali sam se iznenadio sa recenicom da su 8" propovi gore


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1799
Poceo sam sklapat jednog minimini za trening i uske prolaze. Svega 20cm motor-motor po dijagonali. Osim sto je mini mini i ovaj ce biti slim. Motori RCX 2300KV, regleri 12a SK i 5x3 propovi. Visina oko 3cm. Gore ide CC3D.
Zapravo ga radim zbog treninga flipova i manual letenja.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters