Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1070459 times) previous topic - next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2010
Dag, "lud" si ko uvijek  :D .. Hvale mi vaši mitinzi. Nažalost ja sam sa SOBOM moram letjeti  :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2011
probao konacno voziti naze32 na novom quadu i nisam bas nesto odusevljen, mora da me cc3d odvukao na mracnu stranu  ;D

prvi koraci u flip&roll, ucim, mlad sam jos ;D

www.youtube.com/watch?v=40Tvg-_jUr8

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2012
Danas mi frend da kontroler da probam koji je kupio negdje na ebayu za tipa 20ak dolara i kad sam vidio naziv krepo sam od smjeha, zove se NANJ32 :D :D . Pa ti kinezići su totalni ludjaci, rade kopije od kopija. Uglavnom dosla je bez instaliranog firmware-a, ali su dali uputstva koje ne sluze nicem. Sva sreca da sam se igrao sa CC3D klonovima pa otprilke znam proceduru. Uspio sam staviti baseflight i kontroler je full verzija, znaci ima i magnetometar i barometar. Treba ga ugraditi negdje i isprobati, ali mislim da je to sve isto kao i naze32

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2013
Pa gle, ak je full naze, za te pare moze i pisat kikirikikostice gore ak radi ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2014
Stavio sam trokrake 5ice na mog klimajućeg quada i nešto je bolje. Naravno, i dalje je to katastrofa, ali mogu se malo igrat dok ne dođu novi Escovi...

http://www.youtube.com/watch?v=dV2HEExNuhw

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2015
Ovaj Dag je kralj  8)  , kako se lik špana

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2016
Ma tek sad sam kamere dignuo obje prema gore, cekaj da vidis kad ga sa full gas u banderu uparkiram ala Jazo!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2017
ja ocekivao neke flipove, ali mi se nekako cini da ce u sljedecem videu biti puno toga  ;D na sljedecem mitinugu ima da je quadic ustiman da se ganjamo, a ne da lovimo mandarine po zraku  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2018
;)

Samo da carina krene radit svoj posao...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2019
onda mi se cini da se dogodine vidimo u zraku  ;D 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2020
;(
I meni... Ali ja cu ovako drhtavih ruku picit za vama, bez brige!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2021
Morat cu si ozbiljno porazgovatat sa svojim spektrumom.
Ovo je vec treci puta da ja popusim signal na tako maloj udaljenosti i da quad padne. Sva sreca pa ozbiljno razmisljam o taranisu, tj skupljam cen po cent
ode kopija sunnsky u vjecna lovista, a drugi je vec jednom nogom tamo, lipica radi, sva sreca


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2023
Šokre vrhunski video uradci.....letiš kao skywalker..... :) :)



IronicGti toplo preporučam turnigy 9xr s xjt modulom frsky umjesto taranisa.....(manje novaca a dooobro.... :) :)  )

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2024
Hvala na preporuci ali tvrdoglavost zeli taranisa ;D, sokre ako ovako nastavis ne zelim se vise druziti sa tobom :D