Skip to main content

Topic: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište (Read 231692 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #615
Dal namjerava netko uskoro raditi narudzbu sa EU skladista da podijelimo shipping?


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #616
Ajde ako sprtljate i ja bi neke 1S baterije razne uzimao

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #617
Mogu se i ja ubacit sa par 3,4s baterija :D

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #618
Jos dvojica fale, samo ja neznam dal budem mogo narucit, posto idem uskoro na more, a sa HK se nikad nezna kad ce stici narudzba. Da nebi bilo da kasni, pa da nema ko preuzeti kad odem.

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #619
i meni bi neka baterijica trebala...


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #621
Ajd dajte popis sta trebate, ja cu napravit narudzbu. Valjda ce doci za 10-12 dana dok ne odem na more.

Ima nas 5, i na tolko dijelimo shipping. Uplatit cete mi na racun kad napravim narudzbu. Oni koji nisu iz Zg i nemogu kod mene pokupiti, mogu slati tiskom, uplacujete uvecano za to, naravno. Neki nemaju ispunjeni profil, pa neznam di su i kolko stari, odnosno ozbiljni, pa bih molio uplate kad napravim narudzbu, bez navlacenja :)

Evo, sebi uzimam ovo zasad, mozda jos sta dodam:


1 x http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__33410__Turnigy_Transmitter_Bag_Carrying_Case_EU_warehouse_.html



1 x http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__36430__Alloy_Anti_Slip_TX_Control_Sticks_Short_Futaba_TX_Black_EU_warehouse_.html








Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #627

Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #628
Svi su potvrdili, narucujem za sat vremena. Ako ima jos netko zainteresiran, nek se javi dotad.


Odg: Narudžba baterija i ostalih sitnica iz HobbyKinga - EU skladište

Reply #629
Naruceno!

IronicGti, promakla mi tvoja jedna baterija, 4S 1300mAh. Probat cu sredit da ju dodaju na narudzbu. Bila mi je pukla veza, pa sam dva put radio narudzbu, i drugi put nisam to dodao. Javim... RIJESENO


Popisem kroz neko vrijeme kolko ispadne po glavi stanovnika ;)


Posto ste svi blizu i mozete pokupit pakete, meni odgovara lova na ruke za par dana kad to stigne. Ako se neko predomislio, pa nece uzeti, bit ce javno osramocen, a robu prodajem haha :)