Skip to main content

Topic: Pomoć friškome (Read 16570 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć friškome

Reply #75
A sta si mislio, s cim da puni bateriju? :D :D :D

Odg: Pomoć friškome

Reply #76
Salim se, puni samo solarno! Morac punjac drzati na suncevim zrakama :D :D :D


Odg: Pomoć friškome

Reply #78
Nemam pojma, izgleda kao i ostatak punjača, nisam išao za tim da piše samo balancer, makar sam mislio da je to sve isto samo da se tako kaze.
Pitanje je sad ako ima netko iskustva sa ovim http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=559&productname=
Ili sa foruma za 300kn turnigy accucel. kolika je razlika sa tim kinezima osim u 150kn razlike

Sta kad je out of stock :D

Odg: Pomoć friškome

Reply #79
Jeftiniji je na hobbykingu, ali pogledaj si ovaj gore s linka!


Odg: Pomoć friškome

Reply #81
da, samo nema niceg na EU skladistu. a sa INT je postarina fijuuuu  :'(


Odg: Pomoć friškome

Reply #83
Salim se, puni samo solarno! Morac punjac drzati na suncevim zrakama :D :D :D
To je točno, uređaj sa RCTimera za koji pita OvakiSan je watt-metar i balanser. Dakle NE može puniti bateriju.
Isto tako, može balansirati ako se puni sa sunčevim zrakama, baš kao što sam ja učinio na ovim slikama sa tim istim balenserom :
[attach=1]
[attach=2]

Accucel-6 ili ImaxB6..pitanje je sad?  Accucel-6 je pomalo neuvjerljiva, ali ipak upješna kopija Imax-a B6 i ako želiš da rade isto, onda pročitaj ovu moju preradu ovdje:
http://www.flyfreak.net/elektronika-i-baterije/accucell-6-tips-tricks-traps/msg63515/#msg63515

Kako je moguće za gotovo iste novce nabaviti Imax B6 i AccucelL-6 ( pa ga još i prerađivati), preporuka je ipak  Imax-B6, ali isključivo ORIGINAL nikako COPY, COPY je samo otužna slika originala (slaba mehanika, nekvalitetno lemljenje, neuredni elementi, nesposoban za disipaciju od 50W jer nema ventilator).
Niti original nema ventilator, ali je disipacija uredno raspoređena na masivni hladnjak.
Dakle, ukratko IMAX-B6 ORIGINAL.

Damir

Odg: Pomoć friškome

Reply #84
Eto, znaci B6 oriđiđi!

Odg: Pomoć friškome

Reply #85
Hvala puno na odgovoru, naručeno je.

Odg: Pomoć friškome

Reply #86
Okej došao sam na dio gdje moram namjestit KK2, TX i RX. Imam ovo http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7380__Corona_2_4Ghz_JR_Module_Rx_V2_DSSS_.html
Znači povezao sam KK2 i RX i uspio sam bindat TX i RX. Muči me što kada odem na KK2 u opciju za testirat RX i na stanici micem throttle meni se aileron vrijednosti na KK2 izmjenjuju.
RX i KK2 su spojeni tako da sam CH1 na RX povezao sa prvim pinom na KK2 tj. sa AIL. Nigdje na internetu nisam uspio pronaći za corona RX kako po kanalima ide šta pa predpostavljam da bi ovako napamet trebao CH1 preselit na 3. po redu pin na KK2 i tako ostale kanale izokrenut da mi sve točno bude. Ili se to radi u stanici??

 

Odg: Pomoć friškome

Reply #87
Ovisi o stanici!
Na na 9Xu biram koji kanal je gdje, ne znam kako je na tvojoj, ustvari ne znam ni koju imas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pomoć friškome

Reply #88
Imam 9XR

Odg: Pomoć friškome

Reply #89
Ako nista drugo imas popis kanala u stanici gotovo sigurno pa procackaj malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk