Skip to main content

Topic: ZG letenje za vikend (Read 150910 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #375
Cinilo mi se da ima premalo vjetra...dobije on brutalnu brzinu u okretu prema gore ali onda sve pogubi u vracanju...vidjet cemo na jacem vjetru da li moze izdrzati malo veci G :)

Ukratko ovo je najbolja stvar koju sam dosad probao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #376
Slope na nasipu ide dok ti ne do3,14zdi .... leve-desne , no kod dynamica mi se čini da tu treba strmi i viši planinski greben. I gledam te jubito dynamica i čini mi se da žicar upravlja isključivo horzićem: sa eleronima zauzme neki kut i vrti ga na horzi, opako !
Damir

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #377
Kaj bum sad i anemometar moral kupit :D

Bum starom metodom lizanja prsta :D


Sent from my iPhone using Tapatalk



Odg: ZG letenje za vikend

Reply #380
Cinilo mi se da ima premalo vjetra...dobije on brutalnu brzinu u okretu prema gore ali onda sve pogubi u vracanju...vidjet cemo na jacem vjetru da li moze izdrzati malo veci G :)

Ukratko ovo je najbolja stvar koju sam dosad probao.

nisam stručnjak, niti sam bio taj dan tamo kada s letio, već dan ranije s benzincem koji ne slopa  :D

ako sam dobro skužio ti nabereš brzinu niz vjetar, ok,
ali u drugom smjeru previše uspori...
pa možda ti je model prelagan pa nema prodornost u povratku nazad, kada treba ići u vjetar.

npr ovaj od 1.9m ima 2200 grama, i slopa na 15km/h
u videu ispod je i pogled iz malo drugačije perspektive nego većna ostalih takvih filmića, di je pilot iznad modela
http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/439629-Opus-Voll-CFK-komplet-flugfertig!!!

a tvoj dex je koji raspon i koliko grama? 

Opus 20140216

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #381
Raspon je 777mm, tako DeX tvrdi :D

Težina 133 grama. Mislim da je na kraju kumovalo sve troje: nedostatak vjetra, prelagan model i moje prtljanje po stanici :D


Odg: ZG letenje za vikend

Reply #383
Kaže "privatan video!" :-\
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #384
Koja navlakuša :D

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #385
Zbog sve ucestalijih prijetnji Colje,Zeda a i Marjana iz Sv.nedelje odlucio sam naoruzati svog mpx Dogfightera. Nebo nad preljevnicom vise nece biti isto.
Ovo je i najava za vikend letenje ako nas u medjuvremenu ne odnese Sava.  :)

http://www.youtube.com/watch?v=ITMQlYgHL8w&feature=youtube_gdata_player

Ohohooo, čujem nekakve pucnjeve u prazno.  Ak je prognoza točna za Nedelju onda su ti dani pobjeda i slave odbrojani  ;) :D

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #386
Ma brutala su ledice. Kaj to služi da nas zasljepite u brisancu? :D

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #387
Opa ???

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #388
Kaj sutra oko podne, pol jedan travica? Mislim da je Preljevnica ajbok, i Sava je cak izlivena.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #389
di god ideš ponesi one svoje 4s da probamo redjeta. Neko mi je reko da je i kanala poplavljen.
Kaj ti je u letnom stanju?
Spektrum dx7s i razni modelčeki