Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 390067 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #75
Išao do 1,5 km i ostao bez slike pa uključio RTH. Ovo se dogodilo na oko 300 m od nas. Prije toga mi je dva puta mjenjao smjer, kao da se izgubio ali se vraćao. Tako sam mislio i ovdje kad je desno skrenuo da će ponovno lijevo izravnati a ono malo sutra. Nije bilo vremena za reakciju.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #77
Model je pretrpio samo manje oštećenje. Nos je malo savijen u desno ali to se da ispraviti. Ja sam mislio da će biti djelova u krugu 10 metara.. Stvarno izdržljiv avion. Samo me brine taj osd.. Upalio ga doma a on vrti smjer i broji udaljenost kao da se kreće a stoji na mjestu. Resetirao sve i opet ništa. Moram to malo bolje sve pogledati.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #79

ma jel ono miso u drugom planu??  :D zajebavao bi ga na sta lici s time, ali samosvjestan kako ja izgledam  s mojom kantom za smece cu radije ne reci nista  :D



stvarno na slici to strasno izgleda, i ovo izgleda kao kanta!  :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #80
Ja nemam pojma kako bixov motor zvuči na mobiusu, ali čini mi se da ga se ni ne čuje?!  :-\
Ovo bi bio i treći stall, izgleda kao da je zbog motora.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #81
Za ostala dva pobrinuli smo se Mišo i ja.  :D


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #83
 Brzina je bila dobra. Nisam išao ispod 45 km/h i na to sam posebno pazio (dobio jezikovu juhu od Miše). A što se zapravo dogodilo to nebih znao. Vjerujem da je GPS krivac. Već sutra ću ga probati osposobiti pa na probni let.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #84
Telemetriju si snimio?

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #85
E da sam barem mogao snimiti. Nebih sada glavu razbijao. :-[
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #86
Život je ironija!  ;)
 


 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #88
a joj..