Skip to main content

Topic: LRS za 100$ (Read 12432 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

LRS za 100$

neki novi igrač na tržištu,

tražio novi daljinac 433 za garažna vrata i search mi izbacio ovo....

2W rc TX/RX  ???
http://www.goodluckbuy.com/index.php?target=products&mode=search&subcats=Y&type=extended&avail=Y&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&cid=0&q=433+remote&x=0&y=0


pa ak netko slaže FPV setup, neka si malo baci oko i prošnjofa okolo, vjerojatno je već netko kupio i leti.
vjerojatno je ok za u krugu 5km s 1.2G FPV a kamoli s 5.8G, većina ljudi toliko daleko ne bu ni letila, za zabavu je obično dosta i 1km pouzdane veze, lovica s ostalom ekipom,

a i prijemnici su jako jeftini.
podržavaju PPM SUM i PWM,


Odg: LRS za 100$

Reply #1
Ideš, ako se pokaže pouzdanim to će biti odlična kupnja.  8)

lp
Toni

Odg: LRS za 100$

Reply #2
Tu ima jos par slika
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2057735

no 1w Open LRS module je 29$ + 19$ za prijemnik
i ako dodamo 9XR onda se predje 100$ ali tko ima JR ili Futaba modularnu stanicu nema problema


EzUHF JR modul 98$ + 4ch (12 PPM) 65$ + nesto postarine ali to je vec skuplje

da sam ostao na 9XR isao bi na EzUHF modul a dok ga nije bilo na 1w Open kojeg prije isto nije bilo tako povoljno.

No pojavljuju se novi igraci, jeftini LRS prijemnici, LRS nikada povoljniji,
barem dok ne zabrane.

Odg: LRS za 100$

Reply #3
onaj openLRS što si naveo je bez shippinga (onaj s GLB je free), ne paše na sve stanice pošto je modul u plastici, pa se mora lemiti pinout za neki kabel za spojit sa stanicom.
uz to, ne dođe spreman za rad nego treba i programator i petljanje po kodu da bi radio uopće, kao i za običan failsafe i ostala podešavanja koliko sam vidio.
korisno, ali kao i s multiwii-em, na kraju ipak više ljudi leti Naze,
ono s GLB je plug&play u metalnom kućištu. kao i ostali poznati LRS sustavi :)

a vidjet ćemo kak bu radio, netko će već kupiti...
ja već imam rangelinka pa sam kupio danas još jedan prijemnik za onog 90'-quada,
za te pare se istina moglo i ovo probat, ali što će mi dva seta, treba to teglit sve na livadu, a toliki freak još nisam  :)  ;D


Odg: LRS za 100$

Reply #4
onaj openLRS što si naveo je bez shippinga (onaj s GLB je free)
i ne dođe spreman za rad nego treba i programator i petljanje po kodu da bi radio uopće, kao i za običan failsafe i ostala podešavanja koliko sam vidio.
ono je ipak plug&play.  :)

a vidjet ćemo kak bu radio, ja već imam rangelinka pa sam kupio danas još jedan prijemnik za onog 90'-quada,
za te pare se istina moglo i ovo, ali što će mi dva seta, treba to teglit sve na livadu, toliki freak još nisam  :)

Skupi se shipinga, slazem se, vise sam naveo kao jos jednu povoljnu opciju.

Ako se pokaze dobar, za cijenu jednog 8ch light  ezUHF prijemnika imam komplet.

Nisam nasao ima li failsafe, RSSI i sl.

Odg: LRS za 100$

Reply #5
nisu napisali, ali kak kinezi kopiraju jedni druge, a ovo se pojavilo neke 2-3 godine nakon chainlinka/rangelinka...
uopće ne sumnjam da ima identične funkcije, uz jači RF output.
samo je pitanje koliko je osjetljiv prijemnik, tj jesu li tolikom ogromnom snagom pokušali prikriti lošu osjetljivost
ili je ona OK a snagom su omogući dalji domet od konkurencije(makar se na kraju sve svodi na usmejrene antene i razmještaj komponenti na modelu).

glede cijena... evo recimo danas sam primjetio i dvoosni gimbal kontroler za 16$, pa ti reci.
početkom ove god su se prodavali slabiji od toga po 200€.
http://www.goodluckbuy.com/bgc-3-1-mos-large-current-two-axis-brushless-gimbal-controller-with-the-smallest-sensor.html


Odg: LRS za 100$

Reply #7
rekao sam vam već davno .kinezi vladaju svijetom , najbolja stvar što konstantno napreduju u kvaliteti proizvodnje .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: LRS za 100$

Reply #8
rekao sam vam već davno .kinezi vladaju svijetom , najbolja stvar što konstantno napreduju u kvaliteti proizvodnje .
kinez prvo proizvede shit, a poslje u drugoj rundi kvalitetu i to za manje novce nego u prvoj rundi... uspoređivao sam 1h rada njihovog CNC stroja i sat rada europskog CNC stroja.. za razinu točnosti istoj europskoj, obrađenog materijala sa uvozom kinez je daleko jeftiniji na veću količinu... za manje se ne isplati.. kinez jede sve pred sobom..


Odg: LRS za 100$

Reply #10
I eto nama zenmusa za 100$ ko bi reko, pazi ovi odmah imaju alex-a na sebi.. ;D upravo narućio jednog pa nek se nađe 8)

A da ne kažem da i orginal imaju najpovoljniji http://www.goodluckbuy.com/alexmos-3-axis-brushless-gimbal-controller-with-3rd-module-v2-2-and-sensor-unblock-version.html
to nije orginal iako izgleda tako,vidi se po natpisu (Firmware can't be upgraded)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: LRS za 100$

Reply #11


Odg: LRS za 100$

Reply #13
meni isto danas došao taj za 16$, ići će na bixa nadam se :)
bilo mi žao staviti orginalnog koji je došao preko 200€.... još da netko skopira GoPro3 za 50ak $ i di ćeš bolje  :D

Odg: LRS za 100$

Reply #14
jeste testirali te plocice od 16 dolara kako rade?


Sent from my iPhone using Tapatalk