Skip to main content

Topic: Oprema za Turbo Ace X830 (Read 4326 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Oprema za Turbo Ace X830

Lijep pozdrav svima!
Ja sam Mario iz Zagreba
 i glazbenik sam u orkestru koji nikada nije imao doticaja s modelarstvom.
Igrom slucaja dobio sam gore spomenuti koristeni quad ali nekompletan za letenje...
Vec prije sam njuskao po forumu a i nocas sam odvalio skoro do jutra i nekako sam zakljucio da bi najboljli izbor za moj uredjaj bila naza V2 + gps a od stanica sam nasao na ebayu walker DEVO 10 a posto se bavim i fotografijom zapela mi je za oko i DEVO F7 stanica s FPVom ali je ona duplo skuplja. Nazalost, ovdje na forumu gotovo da nitko i nije ozbiljnije spomenuo te stanice zato bih molio znalce  za komentar.
Takodjer bih molio ako ima netko volje i vremena za koji sat razgovora o osnovama letenja uz kavu, pivu i sl.  :)
Naravno uz naknadu.

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #1
Ocito nije ni vrijedna spomena! Prouci si malo temu FPV, pa si pogledaj sto korise Tom,Jazavac,Sekile i ekipa!



Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #4
Najljepša hvala na savjetima. Oduvijek sam želio letjeti ali, ili nije bilo vremena ili novaca ,
zato bih sada volio kupiti nesto kvalitetnije sto mi moze sluziti i ako mi se apetiti otvore  :)

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #5
Ova stanica moze posluziti isto kao i ona od 1000eura, a ova sto ti gledas da bi kupio joj nije ni do koljena! To je samo skupo naplaceni mali lcd!




Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #9
 :D
Ovo da necu moci ni do placa me razoruzalo...

Narudjba ide sutra!
Hvala ti na pomoci i prvom prilikom placam cugu.

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #10
Imam ti ja jednu Devo F7 stanicu. Nije losa, ali trazi modifikacije, pogotovo za FPV jer se antena nalazi u samoj stanici i imas domet doslovno 30m. Kad se ugradi jedan kabel i slozi tako da ima vanjsku antenu onda je domet daleko veci. Naravno moras imati njihov predajnik, kosta oko 22 dolara. Cak i slika na displayu je puno bolje nego na onim jeftilen LCDima sa ebaya, vidi se na vanjskom svijetlu. Moja verzija ima cak 100mW modul sto bi trebalo imati dobar domet za upravljanje , ali nisam testirao. Ali sve svemu po meni previse para. Bolje kupiti 9XR

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #11
Vec sam narucio preporucenu stanicu... hvala ti!

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #12
To ti je best buy definitivno

Odg: Oprema za Turbo Ace X830

Reply #13

Hvala sekile, stanica je vec dosla,
ali naravno da sam zaboravio nesto naruciti, punjac!  :'(

Vidim da se na forumu cesto spominje iMax B6 pa je moja dilema dal da narucim obican ili onaj s napajanjem?
(doma imam napajanje od 10A s ebaya, ono s reguliranim naponom u metalnoj supljikavoj kutiji)

ovaj iMAx s napajanjem je zajedno u kucistu, tvornicki slozeno pa mi se cini manja mogucnost neke greske,
a opet razlika je i u cijeni i u tezini... pa sam u dilemi..

eh da, baterije su dvije polovne  sto sam dobio  po 5300mAh 35-70 C
i jedna za stanicu 9XR 2200mAh 1.5C
takodjer sam skuzio da imaju identicne utikace s 4 zice, a razlicite s dvije zice,
 pa pretpostavljam i da neke adaptere treba ubost...
s tim da ako netko ima neki bolji savjet, ili prodaje nesto, svakako je dobrodosao


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.