Skip to main content

Topic: Kupovina iz Schweighofer-a? (Read 3207 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kupovina iz Schweighofer-a?

Da li je netko naručivao od njih?Za kolko dana dolazi? Kolka je poštarina?

http://www.der-schweighofer.at/en
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #1
Po mojem mišljenju je Lindinger puno bolja opcija.

Veći izbor, niže cijene, vrlo razumna poštarina. Ako im se javiš preko e-maila, prihvaćaju i PayPal.

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #2
Je, po meni je Lindinger isto bolja opcija, poštarina je oko 6€ i nekaj sitno 1-2€ osiguranje paketa, uglavnom ovisno o vremenu naruđbe isti dan pakiraju i šalju na adresu, eventualno drugi dan je na pošti, paket je na adresu meni stizo od 4-5 dana, u SLO uvjek za 3 dana.

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #3
Mene zanima kolka je poštarina od švagija, Uzeo vi Mss thundebata.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #5
Ma krasno, rađe ću pričekat kolegu dva tjedna.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #6
Dok nismo bili u EU, poštarina kod Švagija je bila 15€ (naručivao sam od njih stanicu i 2 aviona).
Sad kad smo EU, poštarina je 19€.
 ::)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #7
Je, po meni je Lindinger isto bolja opcija, poštarina je oko 6€ i nekaj sitno 1-2€ osiguranje paketa, uglavnom ovisno o vremenu naruđbe isti dan pakiraju i šalju na adresu, eventualno drugi dan je na pošti, paket je na adresu meni stizo od 4-5 dana, u SLO uvjek za 3 dana.
daj mi molim te reci jel to neovisno o tezini ili kak to ide ,nisam nikad od njih nista narucivao

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #8
Je, po meni je Lindinger isto bolja opcija, poštarina je oko 6€ i nekaj sitno 1-2€ osiguranje paketa, uglavnom ovisno o vremenu naruđbe isti dan pakiraju i šalju na adresu, eventualno drugi dan je na pošti, paket je na adresu meni stizo od 4-5 dana, u SLO uvjek za 3 dana.
daj mi molim te reci jel to neovisno o tezini ili kak to ide ,nisam nikad od njih nista narucivao

Neovisno o težini paketa, evo tu je cjenik poštarine;

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #9
hvala mislim da ubuduce budem od tamo narucivao :)

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #10
hvala mislim da ubuduce budem od tamo narucivao :)

Moja preporuka, mislim da nebudeš požalil, bar ja do sad nisam, stvarno kaj se isporuke tiče su na nivou jedne ozbiljne trgovine., i uvek se nađe svega na akciji, ja sad uzel NAZU M sa GPS-om za 120Eur dok je drugde po 160 i više eura bila. 
I dobra im je ona opcija kad je neki proizvod na bakorderu prek 40 Eu nema poštarina pa ak nije hiča za nekaj da se malo i tu prištedit a prosjek im je 10-14 dana da se pojavi proizvod u trgovini.  

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #11
Evo, upravo stigao paket iz Lindingera.

Naručio i platio u petak popodne (oko 3 popodne), već je tu.

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #12
S kojom poštom je išao taj paket?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kupovina iz Schweighofer-a?

Reply #13
post.at