Skip to main content

Topic: Spektrum DX8 i DX10 (Read 19419 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #15
Palice su preblizu, display dolje i sitni klizni potenciometri neće usrećiti modelara, ni starog, niti mladog.
Pokažem maloprije Andriji slike DX10 i pitam ga:'Kako ti se čini'?  A on nakon par sekundi: 'Palice su pre blizu'!


Pa vas pitam drugovi-znači li lijep design i bolju funkcionalnost?


Damir

Damire,

Dizajn je Lice,
a Lice prodaje Pice !  veoma cesto nema veze sa funkcionalnoscu

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #16
Na velikoj slici izgleda da su trimeri analogni?
Pa ko to još rabi i zašto? Nije da nemaju prednosti al ipak ...
Razmak palica je vjerojatno isti kao na DFX 6, 7, 8 ali zbog širine cijele stanice i dužine palica izgleda da je mali.
Pa meni ne izgleda loše osim očitiog nedostatka što je displej dolje.
Plastika na dosadašnjim spektrumima nije bila baš nešto pa ne treba ni sad očekivati bolje.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #17
Ipak na webu piše da su digitalni trimeri. I može se podešavati mode 1-4.
Palice su iste kao kod MPX Evo. Čak i dugmići na palicama.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #18
Meni osobno stanica ova DX10 je ružna do bola stvarno kao neka stanica prije 5 godina .
 
Jedino je dobro za ove specijalce koi lete sa 2 prsta na plaici ne treba ti pult za stanicu jer možeš ruke nasloniti na nju jer su palice blizu i to je jedini razlog zašto su blizu.
 
Hvala bogu ja letim sa palčevim i ne trebaju mi nikakvi pultevi  da bi mogo normalno letjeti , ali netko tko ne može bez toga je ok .
 

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #19
8-ica meni ajde nekako još i prolazi pogotovo što ja vozim isključivo palcima kao da igram igrice na PS3 dok mi je ova 10-ka bljak, bljak i samo bljak pogotovo s ovim kamionskim "mjenjačima" od palica.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #20
Ja ću si uzeti 10-tku za kredenc a Auroru čist zato što je nema nitko na kanalu i Lučkom pa ću biti faca.


Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #22
Ma, sve su vam te moderne stanice bullshit prema mojoj prvoj..i display je sa prednje, a ne gornje strane !  :)

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #23
To vozis 5 minuta i ocelavis :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #24
Da ne mislite da je samo Spektrum grdi



Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #25
Da ne mislite da je samo Spektrum grdi
..vidim da ovdje postoji animozitet prema MPX-U!  :D :D
Usput, ovo je slika kompleta moje prve stanice iz 1977.... 4 kanala 'digital proportional'  .. pivo na Kanalu onome tko prvi otkrije gdje je bio trimer za horzić i trimer za vertikalac !  ::)
Damir



Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #26
ja nisam siguran ni sto vidim na slici, a kamoli gdje je trimer ;D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #27
Dakle, u susret prvom promilu...

Trimer za visinu je sa stražnje strane lijevo (gledano sprijeda) u visini palice. Trimer za smjer je sprijeda, mala poluga gore u sredini, zar ne?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

 

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #28
Dakle, u susret prvom promilu...

Trimer za visinu je sa stražnje strane lijevo (gledano sprijeda) u visini palice. Trimer za smjer je sprijeda, mala poluga gore u sredini, zar ne?
Žuja ili neko drugo pivce?


Damir

Odg: Spektrum DX8 i DX10

Reply #29
A kako je ovdje izgledalo sa trimerom,visine ????

Novembar 1969  moja prva RC stanica.