Skip to main content

Topic: BOLESNOČA (Read 4543 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: BOLESNOČA

Reply #1
Ovo je stavrno bolesno pogotovo tj GPS kako radi majke ti ga.
 
Tko zna dal se to može isto tako složiti na helić nisam nigdje vidio?

Odg: BOLESNOČA

Reply #2
imas tamo na sajtu od tog tipa sve komponente pa i taj GPS, nije bas badave

Odg: BOLESNOČA

Reply #3
Ja vec duze vrime pikiram ta cuda... za snimanje iz zraka no skupi su i previse...
jos i da dignes kredit da to kupis za posao... no kako danas svi "redovno placaju" nisam bas siguran da bi mi se ulozeno vratilo
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: BOLESNOČA

Reply #4
Al jebo on sliku svoju kako vidi i to s onim glupim cvikama di mu je glava a di guzica od ovog isprdka od helića ???
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: BOLESNOČA

Reply #5
hehe ma lako se kurcit kad ovo prakticki leti samo :D
ali za snimanje iz zraka nema nista bolje.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: BOLESNOČA

Reply #6
Al jebo on sliku svoju kako vidi i to s onim glupim cvikama di mu je glava a di guzica od ovog isprdka od helića ???

Nisam siguran, ali mislim da se sam model ne okreće oko svoje osi (neznam ni kako bi)
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: BOLESNOČA

Reply #7
Okreće se i to slično kao i koaksijalni helići. Kolega ima quad i okreće se najnormalnije. Elise su u parovima i jedne su "ljeve" a druge "desne".
Jebo struju, samo nitro i benzin.



Odg: BOLESNOČA

Reply #10
zgodna igracka ... jedino je malo zbunjujuce kaj je naprijed/nazad, lijevo/desno u letu!? brijem da bi si ga zakuco u glavu! :) 

Odg: BOLESNOČA

Reply #11
Ima taj novi Skookum 720, navodno da ce bit moguce dogradit GPS, ali ne znam jel za pozicioniranje ili samo za logiranje.

P
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

 

Odg: BOLESNOČA

Reply #12
sto ovo leti jebemti,jos da ima neka svjetla ugradena pa da nocu plasim ljude,kak bi se tek osjecao da to razbijem...