Skip to main content

Topic: Osijek - Air Show (Read 21255 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #60
Odlična ideja. Nadam se da ovaj puta neće biti jakog vjetra ili kiše. Želio bi da svi možemo letjeti, a ne samo oni koji imaju muda letjeti po jakom vjetru, gdje ja ne pripadam.  :'(

LP,
milan
---

Odg: Osijek - Air Show

Reply #61
Da znaš Varadero. Onaj vjetar nas je baš isfrustrirao. A i manjak m kvadratnih.
Odlična ideja, mi Slavonci smo kao ''faćuki''. E sad googlaj malo!!!  :D :D

Odg: Osijek - Air Show

Reply #62
Ako ništ drugo isplati se doći radi čobanca, a da ne nabrajam i sve ostalo  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - Air Show

Reply #63
Ja sam fulao air show a ovo nema snse ja dolazim i nosim extru 2,6m


Odg: Osijek - Air Show

Reply #65
Na air-show sam stigao tek u 3h (radio do 2h) pa nisam ni vadio model iz gepeka, nadam se da ću na modelarski skup stići na vrijeme i malo provozati avionček ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #66
Hvala frenki sto si i moj model ubacio u video  :D A sto se vjetra tice,meni ne skodi dok ne letim naopacke hahah al nema veze,dok ima vruceg ljepila ja cu letit
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - Air Show

Reply #67
Svaka čast za ideju , tako treba , treba toga što više i u što većem broju da se ljudi skupe .. u sjećanju mi je zadnji skup sa jetovima i nezaboravan dan kod Vas, a o airshou samo riječi hvale !!  ... samo naprijed akcija vrijedi truda i nadam se da će uspjeti i zaživjeti kao tradicija  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek - Air Show

Reply #68
Same pohvale za organizaciju i buduce susrete.

Odg: Osijek - Air Show

Reply #69
http://www.youtube.com/watch?v=gLVpIsDN9hE Evo ga i moj video napokon.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Osijek - Air Show

Reply #71
Od 21.4. mi je snimanje i slikavanje postalo posao (IN7-Photo studio snimanje i slikavanje svatova dslr aparatima). Hvala na pohvalama
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - Air Show

Reply #72
Inace,ima ne jednom mjestu 2 pilatusa u okretu zaredom ... Ako nitko nije primjetio,prvi pilatus je model a drugi je pravi hh  :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - Air Show

Reply #73
Inace,ima ne jednom mjestu 2 pilatusa u okretu zaredom ... Ako nitko nije primjetio,prvi pilatus je model a drugi je pravi hh  :) .


Nisam primjetio, a i sad ne vidim razliku. Premalo detalja, iako se osjeti neka razlika, no nikad ne bi rekao.


BTW, za stavljanje youtube videa ovdje, rađe koristi share opciju i copy/paste nego https link iznad videa.


Recimo:


http://www.youtube.com/watch?v=gLVpIsDN9hE


Mislim da je primamljivije za kliknuti na veliku ikonu videa, nego na 'šifrirani' link.


LP,
milan
---

 

Odg: Osijek - Air Show

Reply #74
I još jedna 'naprednija' opcija... ako želiš recimo da pokažeš upravo onaj dio videa od interesa, onda dodaj kvačicu na 'Start at:", pa dobiješ ovo: uh, ovdje to ne radi... sorry... možda radi kad nekom pošalješ u e-mail-u, ali ovdje ne...


LP,
milan
---