Skip to main content

Topic: VELIKI AVIONI (Read 276019 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #375


Evo ovih dana, Sirija i sve ovo kaj se nažalost dole događa, u centru je pažnje...


Ovih proteklih dana bilo je i nekih snimaka djelovanja ruskih SU-24M sa kasetnim bombama
RBK-500 SPBE-D po ciljevima u Siriji.


kakva je to kasetna bomba?


Riječ je o bombama RBK-500 SPBE-D mase 500 kg koja u sebi ima 15 komada vođene protivoklopne ''submunicije''
koja je opremljena infracrvenim koordinatorima. Ova bomba je prvenstveno namjenjena uništenju tenkova
i drugih oklopnih vozila i u uslovima prirodnog, ali i elektronskog ometanja.
Kažu da istovremeno može uništiti do 6 tenkova koji se nalaze raspoređeni na određenoj površini.


Ta kasetna bomba može se  odbacivati sa visina od 400 do 5000 metara i pri brzinama od 500 do 1200 km/h.
Ova submunicija je autonomna svaka za sebe i posjeduje infracrveni sistem navođenja koji radi u dva moda
i to u opsegu 3-5 μm i 8-14 μm.
Prilikom odbacivanja bombe na određenoj visini dolazi do kružnog rasipanja submunicije od kojih je svaka
opremljena sa tri mala padobrana koji smanjuju brzinu pada i osiguravaju vrijeme detekcije i ''zahvata'' cilja.
Dimenzije submunicije su 280 x 255 x 186 mm i masa je 14,9 kg.


Nakon odbacivanja bombe i ispuštanja padobrana submunicije dolazi do izbacivanja infracrvenih koordinatora
kao i kosih pravokutnih krila koja osiguravaju rotaciju. Kut zahvata infracrvenog koordinatora je 30 stupnjeva
koji skenira zonu cilja brzinom od 6-9 okretaja u minuti.
Kada je cilj otkriven, obično na visini od oko 150 metara, uz pomoć elektronike koji se nalazi u submuniciji
proračunava se i određuje mjesto djelovanja bojeve glave.
Bakrena šipka promjera 173 mm težine 1 kg brzinom od 2000 m/s može  probiti 70 mm oklopa pod kutem od 30 stupnjeva.


Pa evo jedan zanimljivi video, ako nekog zanima, malo o kasetnoj bombi toga tipa ...

http://www.youtube.com/watch?t=196&v=ECHqRL_nKQ0





Odg: VELIKI AVIONI

Reply #380
Izgleda kao da mu je zablokirao kotač prilikom kočenja prije nego je izulo gumu sa felge...
Imao je puno sreće kaj nije zapeo elisom po pisti u onom trenutku kad ga je ''zacuknulo'' prema naprijed.

Bome malo mu je falilo...

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #381
Tako je i meni djelovalo ,ali sam kasnije u pregledu snimke čuo da je on na uzletanju osjetio izdušenu gumu,pa je prijavio slijetanje sa problemom stajnog trapa.U momentu dodira sa pistom to se ne osjeća ,ali kada se ''Hurri'' naslonio cijelom težinom....dobio je efekt kočenja desnog kotača.Oprosti za pametovanje ...ali sve u svemu kratko slijetanje sa flapsovima 45 dgrs .... by the book.
Note: ima jedan meni  nejasan detalj ...repni kotač je okrenut za 90 dgrs...vjerojatno  namjerno da uspori što prije... :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #382

@ Mes
Iskreno, pri prvom gledanju nisam ni 100 % pozorno preslušao cijelu komunikaciju sa
tornjem tako da .... svaka ćast, dobro zapaženo !!
Nije ni čudo dakle,ako sumnja na ispuštenu gumu,  da prije slijetanja već traži prisustvo vatrogasaca pored piste....
Ako se i malo bolje sad pregleda taj snimak onda se i vidi kako desna guma pod težinom ''sjeda'' i tad tek
dolazi do tog kak sam ja rekao, ''zacukavanja'' aviona i izuvanja gume s felge....
A repni kotač, čini mi se po snimci, da kotač stoji ispravno za cijelo vrijeme slijetanja, tek na samom kraju
kad je avion već praktički stao i odjednom zacuknuo u stranu, kotač se zakrenuo ustranu ,
kao kad bi htio okrenuti avion u mjestu oko zablokiranog desnog kotača glavnog stajnog trapa...


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #384
Ma da tako je ...i bilo je zanimljivo izmjenjivati misli ...Hvala Pero... 8)
A ovaj A-10 i njegov top ....strava...strava...strava... :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #386
Evo prije tri dana je pala jedna Švicarska 18-ica, pa me odmah podsjetilo na jedan odličan video o
švicarcima, prepun odličnih kadrova ... Pa ko voli ...



http://www.youtube.com/watch?v=3rVXMyo8iwI

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #387
@Pero , evo ispravne definicije za : RED RAD I DISCIPLINU....svi su kadrovi fantastični a najdraži ,ne i najbolji,se dogodio u 6:45  :o
 Letjeti sa varljivim horizontom ....često nepostojećim....sa drastičnim izmjenama intenziteta vanjskog prirodnog svjetla i sa letjelicama od 36 tona....
misija nemoguće.....Hvala Ti Pero pravi si. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #389
Uuuuuf, kakav filmiiic!!!! Strasno...hvala Pero!