Skip to main content

Topic: Pad na mjestu uvidjaja (Read 8387 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #30
tom sve si reko svi bi preko noći naučili letit i snimat a to ne ide tako.. kk1. u ruke svima pa da vidimo ko zna letit. eh ti dani kk... ova priča sa zračenjima je priča za malu djecu... samo se ne preporuča letit u gps modu ali da će srušit letjelicu sumnjam...


Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #32
Zeznute su te oluje
Totalna koma, Sunce je poludjelo, sudnji dan je tu, zadnja slika sa NASA  satelita pokazuje da nam je preostalo još vrlo malo:



..pa pošto je tako ... svi moji servači sa 50% popusta.... :D :D
Diogen

Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #33
Joj taj kk kad sam poletio a ono se krenulo vrtit ko blesavo a trebalo je reversat yaw, a sa onim potenciometrima revers se radi pa dok to proradi... dobra stara vremena...


glede ovih oluja i toga ne znam kako istraziteljima nestalog aviona malaysia airlinesa nije palo na pamet takvo nešto,


Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #35
mogu znati cjene servača?

Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #36
specificiraj molim te

Odg: Pad na mjestu uvidjaja

Reply #37
mogu znati cjene servača?
Ruba, zakasnio si...išlo ko' halva..nema više, a sada je i tako Sunce na drugoj strani Zemlje, pa za njih važi sudnji dan, a za nas bude neki drugi !

@Toni: kada bi znao da je Sudnji Dan, naguštao bi se, kao da mi je zadnji .. e sada kako... neka sve ostane na pretpostavkama i insinuacijama!
Svake godine imamo bar 2-3 smaka Svijeta... ove godine nekako slabo..jedva da magnetske oluje ruše tamo meni neke nepoznate Naze..
Damir