Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 28353 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #75
daj mi stanicu i monitor da probam nesto iskemijat 8)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #76
Back to the past ;D

lagani updejt na Rcx 280 miniquad frejm. Originalne ruke su lagano receno katastrofa, lepo izgledaju ali pucaju ko kokice. Nakon sto sam polomio i drugu ruku, odlucio sam napraviti ''custom'' ruke na ''custom'' cnc-u.. zovem ga flexi-bush iz nekog cudnog razloga  ;D

lagani redizajn originalne ruke, produzen je onaj dio gdje ulazi u frejm za 1 cm, te je cijela ruka povecana za 2mm u sirinu, sto se tice debljine, sada iznosi 5mm, i to zato sto su dvije ruke spojene u jednu i sljepljene sa par kapi cijanofixa i odmah u skripac na dodatno stezanje ;D

Zamijenjene su sve cetiri ruke koje su sada nesavitljive u nitijednom smjeru iliti sada su LEVEL ;D
nazalost. stara ruka je bila teska 10 grama, dok su ove nove teske 20 grama, u voznji nisam osjetio nikakve  poteskoce sto se tice toga... Zadnje silovanje  minija iliti voznja u manuali rezultirala je svim mogucim crashevima and guess what ;D samo propsovi su utekli u vjecna lovista, sto bi reklo da je TO TO kaj se tice ovog frejma.

par slikica

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #77
ma ironic svaka cast ... a u frejm ulaze obadvije ruke spojene ?? ili je ova donja ruka samo do frejma ( mislim na ovo sto si stavio 2 skupa da je delja ruka )

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #78
cijela ruka podebljana ti ide u frejm, nema smisla na pol ostavljat vani, budem slikao pa postavio ovdje ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #79
aha ... pa pitao sam jer am vec vidio po netu da je podebjane ruke islo samo do frejma ali ne i u frejm  ;)


samo slikaj ti tu zvjerkicu ... e i usut sa kolkim propovim čeraš ove sunnysky od 2100kv ??

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #80
6045, ispod toga je sve banana za vozit, jer vozam na 2200mah  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #81
tnx ... ja svoje sunnyje vozam na 5x3 ali kad mi na frejm ne staneju veci propovi od 5 inča  :'(


podhitno moram oaj frejm piknuti jer cu sa ovim slickom puknuti
pazi ovo savijaju se ruke dok povuces "rucnu "


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #83
haha da kao da puknes 6x4 ali je cijena za 4 seta 6x4
ma ja ti gledam cim jeftinije da kolicinski mogu cim vise uzeti jer propove trgam kao na pokretnoj traci ali ja imam fenomen do sada sam sve prope potrgaocw  ali  ccw nisam niti jedan okrznuo  ???


sada budem pocekao novi frejm i onda idem na 6 incne jer gle ako nista drugo nije tolko na gas osjetljiv naci manje gasa za hover treba a i flight time je duzi  ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #84
updejt rcx 280

Nakon zadnjeg crasha, ovaj puta ne mojom krivicom ;D frejm je pokupio najvise udaraca, tj pukao na mjestima gdje se sarafe odstojnici donje i donje ploce, 4 alu odstojnika se popigala skroz, sarafi ostali citavi, 6 rupa na frjemu ostale kolko tolko citave, dok su dvije na gornjoj ploci skroz razapete. od pocetka me mucilo kod tog frejma, posto je malo poveci od mog bivseg minija, to sto nemogu ugurat 2200 batku unutra a da ne viri par cm van frejma, i jos mi cg nije dobar pri tome.

Stoga, kada sam vec toliko ubio sve, isao je cijeli frejm na remont i pojacanje, a pri tome sam i premjestio naze kat nize, izmedju ploca gdje su ruke. Umjesto odstojnika koji je bio 5mm sada je 10mm, izmedju ruke i ploca, s time sam dobio extra mjesto u frejmu za bateriju po zelji, cak i 4s 2200 stane sada nutra. Naze je u 3d printanom kucistu, radi sigurnosti da se nebi nesto spalilo dolje posto je stisnito u sendvic sve. Visak pinova je odrezan i kablici su lemljeni direkt na naze. Na gornju dio frejma sam dodao jos jednu pregradu da prilikom pada ne trpe toliko alu odstojnici. U njusku su pored kamere ugurani immersion, 2 stabilizatora napona i frsky, gornji dio od donjeg je odvojiv sada sa 2 servo konektora i telemetrijom za frsky.

to bi bilo TO kaj se tice ovog frejma. Ako ga opet ubijem, sumnjam da cu ga ponovo slagat 8) :D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #85
ostatak sljika

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #86
Svakacast na remontu pa ide to tebi
E daj mi reci di uzimas te odstojnike jer ja sam bez ikakvog odstojnika i sada mi je salata od kablova u frejmu

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #87
a gle, radim s cim imam doma  ;D bez flexe nista  :D

ovi rejsing crveni su ti sa goodluckbuy, a stare koje sam popigao sam skratio na 1 cm i gurao ih dolje izmedju ploca.

imas na goodluckbuy svih velicina tih odstojnika

ne svidja mi se ova gey crvena boja ali nije bilo crnih za kupit  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #88
Haha ma to ti se u zraku ne vidi a puno koristi imas ... Tnx na info. Moral bum si i ja te odstojnike kupiti jer ovak vise nebrem jer je uzasno za vidjeti

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #89
nema frke  ;)

btw uskoro updejt garaze, kako je triki prodan, novi projekat je zapoceo i skoro je gotov pa ce bit popracen ovdje iscrpno i sa slikama ;D