Skip to main content

Topic: SD team samogradnja (Read 169815 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SD team samogradnja

Reply #855
Danas letio Smuka 52 minute bio u zraku s samo 14 minuta motora.... Obzirom da je bilo oko 18:00 sati uz vjetar oko 1m/s bez sunca jaaaakooo sam zadovoljan....
Sletio sam na prvi zvuk alarma jedne ćelije 3.5v i u batku je napunjeno 1100 mah sto je oko 78mah/min uz 2/3 throtl otklona palice....:)
Sada cekam malo sunca da vidimo kako hvata termiku.....:)


Odg: SD team samogradnja

Reply #857
Dok sam letio dao sam jednoj prijateljici da malo proba jedriti Smuka....:)  i naravno da ga je s jedno 20m okomito zabila u zemlju.....
Modelu nije nista samo je pukao jedan m4 plastični vijak koji je i predviđen da pukne u ovakovim situacijama....
Zadovoljan sam čvrstoćom modela obzirom da nema nikakve štete , a pad je bio dosta jak.....:)
Evo par slika....gdje se vidi rupa duboka oko 6cm, gdje je Smuk bio zaboden..

Kako modelu nije nista prijateljica je platila samo jednu pivu.....:)

Odg: SD team samogradnja

Reply #858
Sare  su za 10,
a kako vidim da nije krhak probao bi malo akrobacije s njime.  :) ;)

Odg: SD team samogradnja

Reply #859
Hm, zanimljiva mi je rečenica s početka posta:
''Dao sam jednoj prijateljici da malo proba ''Smuka''.  :D :D

Odg: SD team samogradnja

Reply #860
Čvrstoča tvojih modela nije uopće upitna :D ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.



Odg: SD team samogradnja

Reply #863
Ne znam kako shvatiti vaše postove ali u svakom slučaju Smuk je spreman za letenje sve u 16....... :) :) :D :D

Odg: SD team samogradnja

Reply #864
Evo da ne kažete kako se samo Smukom bavim u zadnje vrijeme. :) ... :)
Danas malo karbonio i staklio sredinu dvije deltice koje su nedavno izrezane i ostakljene. Jedna bi trebala biti za termiku a druga standardna za vozikanje po livadi..... :)

Odg: SD team samogradnja

Reply #865
Da ne zaboravim veći plank model ili Smukina, zalijepio rep, slijedi montaža motora i reglera..... Zbog borbe s gramima trup ce biti znatno kraći samo da se stavi batka s kojom vijam cg... Prijemnik ide u samo krilo... :)

Odg: SD team samogradnja

Reply #866
Jesu li ove žice od elevona "cik - cak" ( :D )  zbog mehaničkog trimanja ili služe za zaštitu servoa kada prijateljica leti?

Odg: SD team samogradnja

Reply #867
Planirano za mehaničko trimanje servaca....:) ali iskustveno ipak se vise koristi kada prijateljica leti Smuka....:). :)

Odg: SD team samogradnja

Reply #868
Par slika Smuka nakon zabijanja u zemlju.... :)