Skip to main content

Topic: Zenmuse H33d tilt tj. pitch (Read 2745 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Dakle, prije kupnje bih se volio uvjeriti da li je moguće podesiti briznu tilta na zenmuseu ukoliko se koristi Naza v2 tj. flashana Lite.
Izgleda da ta opcija postoji samo na veriziji zenmusea koji dolazi s phantomom.
Imam i Devo 7 stanicu i na njoj ne postoji opcija tipa servo speed na potenciometru s kojim reguliram pitch.

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #1
ja muku s time mučim na aurori 9, majku im da nisu mogli stavit u software da se urikta expo, imam zen i wookong

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #2
Ja to na Futabi T8FG imam naređeno preko "motor" funkcije, radi  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #3
Nevjerojatno, koliki propust. Dakle, izgleda da je jedina opcija kupnja neke skuplje stanice -.-

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #4
Probaj ovo


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8863__Turnigy_3_Channel_Servo_Speed_Direction_Regulator.html


Turnigy 3 Channel Servo Speed/Direction Regulator



A fully adjustable 3 channel-out Servo Regulator which can be used on any receiver channel and will increase the servo travel time, direction and duration. Great for scale model retracts flaps and canopies where scale detail and flight characteristics are important. No more ((boing!)) cartoon like landing gear action.
Weight: 3g
Input: 1 servo Channel.
Output: 3 Channels.
Options: Travel Speed & Travel Time in both directions.



Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #6
Ima jedna stvar koja bi meni bila daleko zanimljivija od usporavanja brzine tilta kamere ali je nisam nigdje pronašao, nazvao bih je servo angle to rate converter ili tako nešto. Uglavnom da iskonvertira servo PWM signal na slijedeči način, dok je stick za kontrolu kamere u centru (1,5ms) na izlazu nema travela, što je otklon sticka veči da je na izlazu travel brži sve dok ne dođe do 2ms u jednu stranu ili 1ms u drugu, tako imam na alexmosu i to je najbolje za kontrolu kamere, ali za dobit to isto na zenmusu bio bi potreban takav konverter, noviji phantomi 2 imaju tu opciju i to im je riješeno u ploči.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #7
Da ne otvaram novu temu...
Kupio sam h33d, flashao nazu lite na v2 i sve je ok...osim
Gimbal ne radi baš najbolje, dok idem polako prema naprijed stalno se okreće lijevo pa se vrati u sredinu...inače gore je gopro 4
Pokušao sam balansirati roll os, ali i pitch os pošto kamera uvijek pada prema naprijed..međutim gimbal se ponaša isto, bio balansiran ili ne.
Skinio sam DJI Assistant, htjedoh probati updateati firmware, ali ne mogu..kad ga spojim na usb port i dignem assistant dobijem samo opciju za brzinu pitcha i to je to, ništa više.
Jedino što me pita da se registriram, isto kao i u naza assistantu, pa taj korak samo preskočim...

 

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #8
Inače, pitch se preko taranisa plus(to sam isto kupio) može riješiti fino pomoću lua scripta kojeg je neki čovjek napravio, samo što još nisam skužio kako ga upucati u stanicu :)

Odg: Zenmuse H33d tilt tj. pitch

Reply #9
Evo registrirao sam se i uspio napraviti update firmwarea..međutim, kad otvorim assistant, pojavi se hrpa nekih slidera..ali nakon par sekundi sve nestane i ostane samo slider pitch...kao da je neki bug u pitanju...