Skip to main content

Topic: F2D-Combat (Read 5313 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: F2D-Combat

Reply #1
Heheheeh kad vidim ovo sjetim se djetinjstva i vojne škole kad sam "U" kontrolaca bar pet šest "razdužio" ..
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: F2D-Combat

Reply #2
Heheheeh kad vidim ovo sjetim se djetinjstva i vojne škole kad sam "U" kontrolaca bar pet šest "razdužio" ..

Pozdrav Zlatane. Jes ovo je bilo nekad davno popularno sa starim cox motorima 2,5ccm. A ova dvojica se izgrlise momacki :D

 

Odg: F2D-Combat

Reply #3
a joj ,kad se sjetim ukontrolaca,pa i pijanstva poslje letanja. :)

Odg: F2D-Combat

Reply #4
Ajde vi old school ekipa nek neko izvadi kojeg iz podruma pa da vidimo kak to ide :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: F2D-Combat

Reply #5
ovi decki su mi sumnjivi malo :D :D :D

Odg: F2D-Combat

Reply #6
Jos jedna zanimljiva kategorija kruzni modela. nevjerovatno kako im se ne zamanta ???
http://www.youtube.com/watch?v=Oig6wxdo9rI

PS. Jedna poruka za jednog kolegu ovdje sto nezna programirat stanicu pa mu je marka stanice kriva, da predze na ovu zanimljivu kategoriju modela i jos da mu se pridruzi doktor iz zg. pa da nam zajedno otplesu jedan tango ovdje na forumu. Posto me je nicim izazvan prozvao neprijateljom, naravno ide cerekanje opet  :D :D :D :D

Odg: F2D-Combat

Reply #7
Ovo je daleko najgluplja stvar koju sam u zivotu vidio :D :D :D


Odg: F2D-Combat

Reply #9
To nemožeš sam doći kući poslije letenja, moraš imati vozača koji te čeka u obližnjoj birtiji :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: F2D-Combat

Reply #10
"Ono" što ne poznajemo obično paušalno ocjenjujemo ekstremnim ocjenana poput "glupo", "prehebeno", "jebenice", "ja bi to bolje"...itd.

Ugl, to bi se nazivalo "nekompetentnost"

Ako netko želi dati "kompetentnu" ocjenu kako je vrtiti u-kontrolca, poklanjam mu jednog kojeg sam upravo izvukao iz prašine nepostojanja...

Čak je i skala, neka Cessna, poklanjam mu i control-unit (ne treba programirati, samo dvije dyneeme i radi), poklanjam i rezervoar, onako sa sasušenom mašću od prije XX godina (castrol) , iako mi se čini da  je ostao od nekog combata (combat - ono sa međusobnim grljenjem u krug).

Zapravo, danas bi najbolje bilo elektrificirati ga jer ne znam gdje mi je metanolac , ako je uopće i preživio..

Damir

Odg: F2D-Combat

Reply #11
"Ono" što ne poznajemo obično paušalno ocjenjujemo ekstremnim ocjenana poput "glupo", "prehebeno", "jebenice", "ja bi to bolje"...itd.

Ugl, to bi se nazivalo "nekompetentnost"

Ako netko želi dati "kompetentnu" ocjenu kako je vrtiti u-kontrolca, poklanjam mu jednog kojeg sam upravo izvukao iz prašine nepostojanja...

Čak je i skala, neka Cessna, poklanjam mu i control-unit (ne treba programirati, samo dvije dyneeme i radi), poklanjam i rezervoar, onako sa sasušenom mašću od prije XX godina (castrol) , iako mi se čini da  je ostao od nekog combata (combat - ono sa međusobnim grljenjem u krug).

Zapravo, danas bi najbolje bilo elektrificirati ga jer ne znam gdje mi je metanolac , ako je uopće i preživio..

Damir
Iskreno meni glupo izgleda ali opet ne cesto ali zanimljivo gledati combat a poslije se dobro ismijes kad podzu teturati po travi. ja nebi mogao dva kruga obletiti


Odg: F2D-Combat

Reply #13
Damire ne bi se slozio sa vama...dakle nisam rekao da je to lako izvest nego da glupo izgleda.
Nije se lako ni bacit sa zgrade i pogodit okom ogradu pa svejedno to ne radimo :D

Odg: F2D-Combat

Reply #14
Ja bi to htio isprobati :D pa cu onda reci sto mislim o tome. Damire mogli bi se dogovoriti da to isprobamo?
Nema problema, ionako šaljem uskoro jedan paketić za Vukovar. Zlatan će ti rado pokazati da je Zemlja okrugla, moja leđa ionako ne izdrže niti bolje bacanje čukca, a kamo li ovo.
Uostalom, jedan moj krug oko tebe ima manji opseg nego li jedan tvoj krug oko mene  :D
Javim kada šaljem....
Damire ne bi se slozio sa vama...dakle nisam rekao da je to lako izvest nego da glupo izgleda.
Nije se lako ni bacit sa zgrade i pogodit okom ogradu pa svejedno to ne radimo :D
Mnoge kretnje glupo izgledaju....ali ih volimo ponavljati  8) !
Damir