Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 56025 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #135
Ovu je tenk pregazio :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #136
Još sam jedan problem našao... moram se malo sramotiti ali bolje da podjelim pa neki da se nasmiju, a neki da izbjegnu isto s..nje :)

na vrx strani mi je antena RP-SMA male, a receiver SMA female, i to fino paše jedno u drugo, osim sto nema ni s jedne strane pimplića koji bi ih spojio...


Staces, leti i tako očito :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #137
Da neide gay kombinacija, mora zensko na musko da bi radilo ;D

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #138
Stavi pimpić onda unutra, komad žice čini čuda! :D

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #139
Samo ima par nedostataka tih pdb-a. Ali o tome više kada počneš ozbiljnije letjeti.

Meni je već jedna ploća prosvirala nakon jednog pada(kratki spoj ) .sad imam drugu ali izgleda da je najsigurnije razvući žice ili malu pločicu.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #140
@zed: stavio sam stock antenu i narucio one aomway po tvojoj preporuci ;) Znas koja slika sad kad je pimplic unutra... e, ludilo :) Evo i filmić mog treceg leta... Sutra idem na platak pa cu i tamo malo letit :)


http://www.youtube.com/watch?v=A-dm6LhnIlo


btw, sto koristite za video editing, vidim da ce mi trebat a ovako raw nema onog vaseg finog stiha :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #141
Eeee to te pitam! Tu se vec vidi da se igras i znas donekle sto radis...hijaooo sad krece ovisnost, pazi se! :D


U svačem se editira...Denis na mobitelu!!!, Sekile dva tri programa kombinira, ja koristim Adobe Premiere CC....igrice  ;D

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #142
Sila se budi tamo negdje kod Rijeke  ;D  , samo naprijed i po gasu

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #143
Fino  ;)

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #144
evo ulovio vremena i ja malo nakon posla danas,
a baš je puhalo no malcu to ne smeta nimalo,

probao sam 2khz opciju, možda i to pomaže :)
spori dio je ubrzan, daaaleko sam još od jurcanja  :D  
tek vježbam polijetanja i slijetanja kroz cvike


http://www.youtube.com/watch?v=g7DTFaBhF04


više se bojao ovaj za zmaja da mu ne precvikam špagu, nego ja za model  8) veli da bi ga u sesvetama tražio negdje  :P






Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #145
tokom šetnje po bundeku našlo se vremena i za par letova :)
pomalo pomalo... strah me da bum zaboravio letit mirne mašine za snimanje ako previše zabrijem na ovo  :D
tu gurneš palicu, pustiš nazad i model ide sam dalje, a na onima ga moraš stalno siliti da se negdje pomakne, ACC+GPS nedaju  8)

http://www.youtube.com/watch?v=jaqYWSoYiAY

jel netko zna zašto zeza ova kamera s plavim bojama, namjerno sam stavio segmente di se vidi da prebaci na normalen boje usred leta,
na tlu mi neće koliko god ju okretao u nebo, bijelu tenisicu i slično... to samo kada je ovako oblačnji dan, pa mi se dosta lošije sve vidi na FPVu nego kada su boje prirodne
to je ona runcam/sony PZ420 ili što već... valjda WB ili AGC zezaju dok ne napiknem postavke

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #146
Ma kaj bi zaboravil, mozes samo jos bolje pelat :D Samo rokaj! Javi se jedan dan, doleti malo sa nama napravit djir!

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #147
Evo da se i ja javim!


Dakle, moj prvi postprodukcijski quad filmić - feat. 1st roll ever! :)


Nadam se da vam se svidja, bas sam uzivao danas!
http://www.youtube.com/watch?v=BHZfuGrAShk

EDIT: Iz nekog razloga youbito mi je prihvatio filmic samo u 360p, uploadam novi pa zamjenim kad bude...
EDIT2: Samo od sebe se pojavilo 1080p 50fps... nakon 2-3 sata... hm...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #148
Fino fino  :)

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #149
Brutalno brzo napredujes, bravo!!


Vidim stojis od prvog dana, svaka cast meni je trebalo 6 mjeseci da se probam ustat sa stolice :D