Skip to main content

Topic: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer (Read 9831 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #16
Kolko sad imate preglrda na banggooru?Po mojem izracunu trebali bi imati 1000 dodatnih pregleda do sedsm uvecer s moje strane :)

Ovih 100 u 45 je isto mojih ;) ,ako kinezi ne skuze bit ce jos

Uh, nešto se dogodilo čudno... taman pohvalio, a ono krepalo. A vidim da su i drugi koristili botove. Nema šanse da ih prestignem. Ne vrijedi - uvijek se nađe netko tko je brži.


Svejedno hvala svima koji su mi bili voljni pomoći. Izgleda je ovo uzaludna bitka.

EDIT: Sad vidim da i pola sekunde gledanja videa prolazi - brojač ide gore. Čudan je taj Banggood.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #17
@vedronebo: i ja sam pogledao i kliknuo na "vote" na svaki tvoj video ;) :)
PS za ostale na forumu:stavio sam jedan svoj video ,pa možete pogledati i glasati za mene ;) :)

 

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #18
@vedronebo: i ja sam pogledao i kliknuo na "vote" na svaki tvoj video ;) :)
PS za ostale na forumu:stavio sam jedan svoj video ,pa možete pogledati i glasati za mene ;) :)

Hvala Mario.

Vidim da su ostali koji su poslali gore video već upregnuli BOTove, tako da je svako 'pošteno' klikanje i gledanje videa uzaludno. Banggood je prvi počeo: napravio je nehumane uvjete, na primjer; pobjednik je onaj tko će imati 80 000 pogleda. No rok je bio nekih 25 dana, a sad je manje od toga, daleko manje. Dakle, 'normalnim' gledanjem - nitko nikada ne bi ništa osvojio. Ovo ja ne zovem natjecanje ljuidi, nego natjecanje robota ili BOTova.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #19
Steta :(

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #20
Vidim da mi je jedan video otišao 'gore' po bodovima. Ovi što se bune oko datuma uplload-a, Banggood ne računa već postojeće poglede, nego samo one izbrojane od strane BG-a. Tako da... do sada mi je jedan video zagarantiran za ručnu 3D stvarčicu. I to je već nešto. Vidio sam da puno ljudi koristi za dekoraciju, mada nije za izradu preciznih dijelova.

Hvala još jednom.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #21
Ah, da... evo rezultata 'crnog petka' kojeg sam se bojao. Iako Banggood broji poglede ako samo klikneš i brzo izađeš, YouTube ne broji te poglede. No, ako se pojavi 1000 pogleda u kratkom vremenu - izvješće se odgađa, a na kraju se svi rezultati poništavaju za taj dan (nisam siguran za slijedeći dan), a account se stavlja pod znak pitanja. Evo malo analitike (sa nekih 600 pogleda dnevno u prosjeku, taj dan je palo na nula):

[attachimg=1]

Ovo crno sam morao staviti je YT strogo zabranjuje bilo kakvo objavljivanje (te silne stotine tisuća dolara mjesečno). :D :D :D :D :D Zapravo sam morao zacrniti da pokrijem sramotu koliko je to malo zarade mjesečno.

Hvala svima koji i dalje podržavaju moje natjecanje.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #22
heh, teška su ova vremena. Već se zna pobjednik:

[attachimg=1]

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #23
Neće ici ;)

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #24
Neće ici ;)

ne mogu vjerovati kako brzo broji - svakih 10 sekundi otprilike 100 'pogleda'. Sad je na... nije više. Sad je na... oh ... 513000 i sitno. 514000 i sitno... uh...

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #25
Ma samo da imam jos koji kompjuter presao bi ja njega u vasu korist.

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #26
Ma samo da imam jos koji kompjuter presao bi ja njega u vasu korist.

Izgleda je lik upregnuo nekoliko kompjutera. Ovo nije normalno koliko brzo ide. A da mu odem doma i izvadim osigurač? :D

Ma... samo mi reci kako se to radi, da i ja probam. Ako ne ovdje onda na privatnu poruku. Hvala.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #27
heh, teška su ova vremena. Već se zna pobjednik:

[attachimg=1]

LP,
milan
---

Jeli tko probao kontaktirati BG zbog toga tipa?
Odgledao sam nekoliko tvojih videa, budem ih poklikao još u nadi da pomogne.

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #28
heh, teška su ova vremena. Već se zna pobjednik:

[attachimg=1]

LP,
milan
---

Jeli tko probao kontaktirati BG zbog toga tipa?
Odgledao sam nekoliko tvojih videa, budem ih poklikao još u nadi da pomogne.

Ma, vidi... Cijela ta svar oko BG-a je debilna. Prvo, da Je BG htio poštenu nagradnu igru, onda ne bi stavio 80 000 pogleda kao uvjet za dobitak tog 3D printera. Drugo, zbunjujuće je što se spominju youtube pogledi, pa se ljudi bune što su stavljeni videi stari godinu-dvije. No, BG računa samo one koji su kliknuti na njihovoj stranici, njih nije briga odakle si iščeprakao video niti išta drugo.

Poanta ovog svega je da 'zavoliš' Banggood. Te 'Božićnačarapa', te snapup, te ovakve nagrade, onakve nagrade... jednostavno te žele držati pred ekranom kompjutera što je duže moguće. To im je jeftinije nego platiti reklamu na AdWords-u (razni baneri posvuda, od YT do krajnjih debilnih stranica, pa i šire).

A to što će ti dati kao nagradu 'skupi' 3D printer, to je samo nama skupo. Pitaj ljude koji se reklamirao na AdWords-u koliko košta reklama po kliku. Ja sam osobno dva videa pokušao 'pogurati' u nadi da ću imati više subscribera, no to me koštalo oko 500 kuna za samo nekoliko dana reklamiranja. Zgadilo mi se, jer sam bio prvo uplatio 170 kuna i to je bilo plalnirano da se potroši, no nisam vidio da sam valjda kliknuo na nešto... i onda je cifra bila malo veća. Dosta veća od planirane.  Rezultat 'pogurivanja' videa: nula novih subscribera.

Otkako je Go oGle kupio YT, sve se promijenilo - iz jedne ugodne sredine, postalo je strogo poslovno-reklamna kaljakrčka (ovo je valjda srpski izraz, nemam pojma). Ako staviš video na YT i imaš dosta pogleda, YT te voli, jer im je to podloga za reklame, nešto kao novine sa ubačenim reklamama tu i tamo. No ako je tvoj video tako-tako... ništ od toga.

No da se vratim na BG nagrdne igre (pročitaj ponovo). Nagrdne! Prošli video contest - ne zna se pobjednik, najednom se sve stišalo. Nitko nema pojma dali je uopće netko pobijedio i tko.

Ja sam uvijek za poštenu igru - tamo gdje se igra pošteno. A tamo gdje je prljava igra - onda sam za što prljaviju igru, makar to bilo toliko prljavo do apsurda.

LP,
milan
---

Odg: Banggood video contest - prilika da se osvoji 3D printer

Reply #29
I na kraju nagradne igre nema dobitnika prve nagrade.
Ja san isto sudjelova u natjecanju,ja san bia taj koji je nabia skoro 2 milijuna pogleda,neki od vas ce rec da san vara,ali po pravilima igre nisan jel nije precizirano na koji nacin se treba doc do pogleda.
S druge strane,kako bi neko pobogu moga skupit 80 000 pogleda normalnin puten za video koji je star 20dana?
Da san flite test ili IBC crazy mozda bi mi poslo za rukon.
Poslali su mi mail da in posaljen drugi,duzi video,da je moj prekratak,medjutin u pravilima ne pisa nista o duljini videa.
U ovin njihovin igricama najveci dobitnici su oni,mi svi ostali smo gubitnici.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form