Skip to main content

Topic: Stanica 35MHz brushed,brushless motor (Read 5573 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Ovako.Imam stanicu Guanli Sky Sport 4 ch 35MHz ,kopija FUTABE Sky Sport4.Kada sve spojim neradi mi brushless motor,jednostavno samo pusti ton i neželi se pokrenuti.A kada spojim brushed motor i regler onda sve normalno radi.U čemu je fora te stanice i tog 35MHz sistema?Što napraviti da mi brushless proradi ili je to nemoguće?Hvala unaprijed :)

Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #1
reverse throttle channel ili ako esc ima rikverc probaj postaviti palicu gasa na pola pa upaliti esc.


Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #3
Nema veze jel 35MHz ili 40MHz ili 2,4GHz ili bilo koji drugi frekvetni pojas. Ili revers kanala ili odraditi kalibraciju reglera.

Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #4
Si ti pomiješal brushless i brushed reglere ili?
Oprosti ali moram pitat


Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #6
Nema veze jel 35MHz ili 40MHz ili 2,4GHz ili bilo koji drugi frekvetni pojas. Ili revers kanala ili odraditi kalibraciju reglera.
Na koji način napraviti kalibraciju?Napravio sam reverse ali opet ništa,samo ispusti beeep ton i neće se pokrenut motor.Neznam,nisam više pametan zašto se to događa.Hvala na razumjevanju ;)


Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #8
Sorry. :) Ali jesi ti vidio kaj sam napisao?Ovaj video mi ništa neobjašnjava,to mi je jasno.Pitanje koje sam postavio je bilo :Zašto mi neradi brushless motor kada dodam gas  na 35MHz stanici? i receiveru 35MHz a ? Kada spojim brushed ESC i motor onda radi.ESC i motor su bili od autića i na tome je radilo a na brushless NE.Kužiš? :) Kratko i jasno je bilo pitanje. ;)

 

Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #9
Moraš kalibrirati gas, a to ti je ovdje objašnjeno, inače ti motor neće krenuti. I nema razloga za nervozu, skuliraj se malo.

Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #10
Jesi probao drugi brushless ESC?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.



Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #13
Spoji motor na esc,,esc u prijemnik, upali stanicu nabi gas do kraja, upali esc i kad cujes biiiip smanji gas do kraja i to je to.

Odg: Stanica 35MHz brushed,brushless motor

Reply #14
Tommislav mi uzeo slova ispod prsta :D , to mora raditi kad napraviš kao što je rekao ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.