Skip to main content

Topic: Cyclonebird Interceptor (Read 138322 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #255

 
Ako postoji interes, recite, mogu otvoriti jednu novu Race Rat temu i tamo staviti slike koje opisuju gradnju jednog Race Rat modela ...
 


interes postoji svakako!

ja se isto spremam na izradu elektro varijante, doduše ne sa kilu i pol wata :)







Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #256
Sa 1500W Race Rat je doslovno raketa, jer leti vec poprilicno dobro sa 250W ili 2.5 ccm najobicnijim motorima.    
 
Otvoriti cu danas navecer temu Race Rat pod rubrikom Samogradnja. 

Biti ce dvije verzije, elektro sa Mega 22/30/2 motorom na oko 1600W, i nitro sa 3.5 ccm Novarossi motorom. 

Ova elektro verzija bi trebala biti zanimljiva, jer originalni Graupnerov Race Rat je bio predviden za maximum oko 300W motore .. 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #257
@kristijan, jedva čekam temu!!!
Prvog radim s 500w 4s pa bumo prvo  vidili kako to ide.

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #258
Imam 4 vrste kalupa za Race Rat.   :)
 
Ako te zanima izrada, nazovi me pred vecer telefonom pa se dogovorimo.
 
Moguce je izraditi trupove ili kitove u razlicitim kombinacijama; staklo, karbon, kevlar, hybrid kevar-karbon .. itd.
Krila mogu biti konstruktivna ili styro-balsa, odnosno styro-abachi ili okume.
Najbolja i najcvrsca krila su ona ojacana jos sa 50g staklom u sandwitchu.
Takva krila nije bas jednostavno unistiti losim letenjem, cak niti namjerno, doslovno .., jer prilikom pada modela
uvijek puca plasticni seraf i krila se odvoje od trupa skoro bez ikakvih ostecenja.
 
Ako postoji interes, recite, mogu otvoriti jednu novu Race Rat temu i tamo staviti slike koje opisuju gradnju jednog Race Rat modela ...
 
Sta se tice Cyclonebirda, preko vikenda nisam stigao poceti raditi oko kalupa, medutim mozda cu poceti danas navecer.
sta se ceka doktore???

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #259
Saraga, do sada sam bio u garazi. 
 
Bio je navratio i Toni,  ... da vidi sta se kuha te da pruzi moralnu podrsku.   :)
 
Slozio sam tri rebra koja sam zaljepio na jednu dugacku plocu, a onda u njih umetnuo trup.
 
Nakon toga sam zapoceo raditi skelu za prirubnice oko trupa, sve do visine njegove polovice:
 
 
 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #260
Nosaci za prirubnice:
 
 


Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #262
Danas sam poceo raditi prirubnice oko trupa:
 
 
 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #263
Zašto su rubovi kalupa niži od debljine polovice  trupa plus debljine kalupa?
Nebi trebali ostati na kalupu kao stalak kad se kalup okrene da se u njemu može lakše raditi?
Kod ravnih odljevaka kalup stoji čvrsto sam od sebe, kod valjkastih to i nije tak jednostavno.

P.K
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #264
Kobac, rubovi kalupa nece sluziti kao stalak.
Rubovi su stavljeni samo da ne trebam kasnije rezati visak stakla i da nemam puno otpada od stakla i smole.
Na ovaj nacin se sve iskoristi na debljinu ruba kalupa a samim time je sve cvrsce i stabilnije na deformiranje.
 
 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #265
Ako si tako predvidio a vidim da imaš obrazloženje znaći da će ispasti baš onako kako želiš.
P,K.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #266
Kobac, nema smisla raditi dugacke prirubnice koje bi kasnije posluzile kao stalak kalupa,
jer bi u tom slucaju zbog sirine usisnika trebale biti visoke oko 20cm ..
 
 
 
Evo, malo je potrajalo medutim napokon sam zavrsio sa prirubnicama oko trupa.
 
Sada jos treba napraviti i prirubnice oko NACA usisnika zraka, jer kod njega ima negativni kut.
 
Sljedece na red dolazi postavljanje centratora te vostani odjeljivac i prvi sloj epoksidnog gelcoata.
 
Jos sam u dilemi dali da izostavim PVA, jer nisam siguran da bi nakon ovoliko utrosenog vremena i truda htio bilo sta riskirati ..  :'(
 
 
 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #267
bok Kristijan,kalupi su odlicno ispali i bilo bi steta sada zeznut stvar. ne da te nagovaram ,ali radi po svome ,sto znaci stavi i pva.

 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #268
Eeee Mirt, malo si zakasnio .. da sam te barem poslusao ..
Vec sam namazao Gelcoat, i nisam koristio PVA !
 
Stavio sam 6 slojeva voska koje sam mazao kroz dva dana.
 
Trup sam tako dobro ispolirao da je izgledao kao staklo, a kako su vec neki prije prigovarali i uvjeravali,
i sam sam povjerovao da to moze i bez PVA ..   :'(
 
Sada mi je zao sto nisam radio po svom, jer prosli puta kada sam radio samo sa voskom rekao sam 'nikada vise',
medutim majmun uvijek ide na bananu ..  :)
Sada me ubija neizvjesnost, jer rizik je preveliki, a i sumnjam da nece biti bas nikakvih problema ..
 
 
Kako kod usisnika ima negativni kut, odlucio sam taj dio izolirati prirubnicama.
Ovu malu prirubnicu radio sam par sati i teska je improvizacija ..
Uzeo sam 1mm balzu i na nju zaljepio samoljepljivu smedu traku, a onda sve skupa zaljepio u NACA usisnik
i ukrutio sa balzom u unutrasnjosti.
A onda sam napokon zapoceo sa izradom kalupa, direktno na vosak je stavljen prvi sloj epoksidnog Gelcoata:
 
 
 
 

Odg: Cyclonebird Interceptor

Reply #269
Epoksidni gelcoat: