Skip to main content

Topic: Baterije za prijemnik i servaće (Read 2586 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Baterije za prijemnik i servaće

Što mislite o batkama A123 2s to je 6,6v kada su skroz pune i 5v kada su skroz prazne.
Po težini i dimenzijama  su isto kao i 5 ovih malih AA baterija.
A sasvim slučajno imam par tih batki.Dali je to ok kombinacija za prijemnik i servače?

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #1
Daleko bolja i sigurnija opcija. Ja sam na svim modelima prešao na lipice jer se ne trebam više misliti kad i koliko ih treba napuniti nego ih samo nadopunim i leti. Nema pada napona pod opterećenjem kao kod "običnih", nadopuniš ih na terenu jako brzo i možeš letiti cijeli dan budući da će kanta goriva biti s tobom  ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #2
Super a taman mi 2 te A123 stanu ljepo u nos helića koada je rađeno za njih.
 
Imam ih 6 tako da ču napraviti 3 paka pa nema potrebe za punjenjm na livadi.
A još ču i ovako staviti onaj gattor na helič jer mi motor i ovako proizvidi 6 v tako da če ih badiponjavati i ko bog.

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #3
Pored lipo ili A123 obične baterije jednostavno nemaju smisla u modelima a meni je osnovno to što ako ti se i isprazne možeš ih bez straha na terenu napuniti jako brzo i opet su sa sigurnošću poptuno pune i punog kapaciteta dok NiMh ili NiCd moraš maziti i paziti i opet nisi siguran. Ima iznimki ali opet sve to pada u vodu pored lipo baterija dok opet lipo baterije padaju u vodu pored benzina  :D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

 

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #4
Pored lipo ili A123 obične baterije jednostavno nemaju smisla u modelima a meni je osnovno to što ako ti se i isprazne možeš ih bez straha na terenu napuniti jako brzo i opet su sa sigurnošću poptuno pune i punog kapaciteta dok NiMh ili NiCd moraš maziti i paziti i opet nisi siguran. Ima iznimki ali opet sve to pada u vodu pored lipo baterija dok opet lipo baterije padaju u vodu pored benzina  :D

 
Jedva čekam da izmisle servače na benzin ili nitro  :D
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #5
Kako nema? Pa proliješ benzina ili nitra i staviš servo motorić na lokvu i serva su ili na bezinu ili nitro  :D .
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #6
A možeš i upalit takav setup sa otvorenim plamenom
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Baterije za prijemnik i servaće

Reply #7
Definitivno  :D ;D :D ;D .
Jebo struju, samo nitro i benzin.