Skip to main content

Topic: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo! (Read 6523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Jumbolair Aviation Estates
Na tom kutku zemaljske kugle (amerike) posjed i privatni putnički četveromotorac ima i Travolta...
 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #1
a kod tebe u Vu nema takve ravnice ?

ne vidim razlog da si to ne složiš doma  :)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #2
Možda jednog dana ako dovoljno poživim uđemo u vaki poso zajedno "ti bez posla -ja bez žene" .... i ako me pogodi loto ili opljačkam neku dobru banku... :D neznam dal si gledao al neka ekipa od preko dunava je napravila nešto slično za RC ekipu....
Mala Ivanča  Nije da ih reklamiram ni hvalim al i lipa naša zaslužila je imati još nešto mnogo većeg obima...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #3
cuj sto se tice kesha mozemo se dogovoriti.....ja se mojim modelom skucam negdje u blizinu zgrade-banke i dok ja pravim pozornost ti odes krisom i opljackas banku....i eto kesh da osnujemo svoj drustvo i seksiju odvojenu od svega i da nezavisimo od nikoga :D :D
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #4
Sad malo šalu na stranu .. Radi se jednostavno o tome što sam neki dan gledao kompletnu emisiju o danom prilogu i fascinirala me sama pomisao na to da bi u ovoj našoj lijepoj domovini ovako nešto bilo moguće izgraditi za zaljubljenike u rc letenje obzirom da oni pravi piloti iovako imaju svoje livade.....ideja mi se jako svidjela i pokušat ću je predočiti određenim ljudima pa vidjeti kako dišu... možda , možda jednog dana bude neki HR rcland....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #5
hahahaha
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #6
ma vidiš kako malo treba da se oraspoložimo i nasmijemo onako zdravo sa puno smajlića  :D :D :D :D ma zamisli samo HR RCLAND   tko se nebi zdravo nasmijao.....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #7
ma vidiš kako malo treba da se oraspoložimo i nasmijemo onako zdravo sa puno smajlića  :D :D :D :D ma zamisli samo HR RCLAND   tko se nebi zdravo nasmijao.....

dobra je ova HR RCLAND......
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #8
Ma zamisli samo : svaki pilot svoju kuću, svoj hangar, svoju taxy stazu i svi jednu veliku pistu zajedničku.....mmmmmmmmmm :D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #9
Ma zamisli samo : svaki pilot svoju kuću, svoj hangar, svoju taxy stazu i svi jednu veliku pistu zajedničku.....mmmmmmmmmm :D

Zlatko daj pokazi ako mozes sto je to Mala Ivanca uradila,

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #10
Uh ova tema se trebala zvati HR RCLAND... jbg mali zajeb u nazivu tema  al priznajte ima u tome nečega ... napustila me žena; ma treba mi HRRCLAND , jedan suncobran pored piste , hladno pivo i nebo puno kumulusa ....... :P :P i sporogoreća 8) jer nemislim skoro sletit.... ;D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #11
FAKIN !!!!!!

nasao si mladju,ha ???

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #12
Kuš mlađu ova je bila 13 godina mlađa....izgleda da sam ja njoj prestar.... :-[ al ja imam svoj RC LAND a ona ništa....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #13
da je meni imat samo upola njive u komadu kao sto ima u slavonii odavno bi potrovao starce iscupao loze i masline i napravio sebi hr- rc- land.nijedno pole mi nije vise od 70x70 ali bi i tu bageri imali sto radit usrani kamen do kamena :D  i to jos ZIVI Kamen da se useres kad ga vidis nesmjes se priblizit oce ti dat samar.i to je kamenje land za poskoke i riđovke u ljepim usranim ljetnim danima (jebo ljeto jebo zmije) :D

Odg: Ko ima dovoljno love može si priuštiti ovo!

Reply #14
meni ni jasno da ti ne furaš modele koji idu gore i dole po vodi....
ravnice koliko te volja
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe