Skip to main content

Topic: Informacija za sve (Read 1925 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Informacija za sve

(1) Zrakoplovnim osobljem smatraju se letačko, zrakoplovno-tehničko  osoblje koje obavlja poslove održavanja i preinake zrakoplova ili   zrakoplovnih  uređaja, zrakoplovno-prometno osoblje koje obavlja poslove u svezi s   utvrđivanjem  uvjeta leta i postupcima pripreme leta, osoblje koje rukuje zrakoplovnim  modelima najveće mase veće od 20 kilograma, te kontrolori zračnog   prometa.
 
 da kle iz današnjeg razgovora sa čovjekom iz CCAA i trženja po zakonima i pravilnicima ispada sve institucije za sada prebacuje jedna na drugu odgovornosti za modelare,, A kako zakon kaže da u zrakoplovno osoblje spadaju oni koji lete gore navedeno sad i meni nije jasno gdje nas trpaju i kako će sa nama... uglavnom informacije o registraciji letejlišta mogi se dobiti kod gospođe Ivane Odak u odjelu "aerodromi" CCAA ... za sve ostalo ni mene više nije briga jer ako oni koji trebaju raditi svoj posao neznaju što treba ni mene nije,,, Za sebe imam imam osiguranje jer to su rekli da treba imati svaki operater zrakoplova a kako po zakonu o zračnom prometu zrakoplovni model spada u kategoriju zrakoplova tako i njegov vlasnik popada pod zakon o obaveznom osiguranju... a ostalo??????? ko zna.......
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar