Skip to main content

Topic: Lopovi na UH (Read 3366 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lopovi na UH

Kolega mi je skrenuo pozornost na to da kad gledam nekaj na UH i ostanem duže na tom artiklu oni mi ponude dobar popust

i stvar je radila ako nisam logiran.

kad sa logiran ništa od ponuda... samo mi za isti proizvod ponude da si pogledam komentare kupaca... ako sam nesiguran u kupovinu

mislio sam da je do IPa i da su zapamtili da su mi poslali ponudu pa ne žele ponovno...

spojio sam se nakon toga sa 2 razlicite ip adrese paralelno na isti proizvod u isto vrijeme ali sam na jednom kompu bio logiran

i naravno tamo gdje sam bil logiran tamo kita,....

poslao sam im mail ali sumljam da ih bu pogodilo to puno jer su lopine
mi koji smo tamo spržili na tisuce dolara nama kita od popusta a novim padobrancima pošteni popusti
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Lopovi na UH

Reply #1
si probal novi acc otvoriti?
tak meni idu na zivce telekomi koji nude popuste novim korisnicima i raznorazne pogodnosti, a ja koji sam 11 godina vjeran dobijem kitu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Lopovi na UH

Reply #2
Kada se prijaviš, a već si kupovao kod njih, cijene artikala su prikazane s popustom. Usporedi cjenik i popust anonymusa sa cjenikom za postojećeg kupca. Mislim da postoji razlika, a imaš i popust na ukupni iznos.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Lopovi na UH

Reply #3
Kada se prijaviš, a već si kupovao kod njih, cijene artikala su prikazane s popustom. Usporedi cjenik i popust anonymusa sa cjenikom za postojećeg kupca. Mislim da postoji razlika, a imaš i popust na ukupni iznos.

hahahahaha
nekad bilo a danas se spominjalo.....

dobiš samo one bodove


a nekad sam bio platinum user i svaki artikli nekoloko $ jeftinije

istina radi na nekim glupostim kao što je ona futaba od 3000$ koju mi ponude za 1500 $ kad se logiram ali to nudi i ostalima novo otvorenim kupcima
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Lopovi na UH

Reply #4
da, primjetio sam i ja tu foru sa popustima, i ako se prijaviš ostaje popust

pa i nije im neka fora...


Odg: Lopovi na UH

Reply #5
Da, skupo je, pa bez popusta ne ide...
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Lopovi na UH

Reply #6
pa besplatno za sada još nije...

koliko sam ja vidio, popusti su bili od 2-15 posto

na 100 doloresa, to je poštarina "gratis", mene bi veselilio da sam to skužio prije zadnje kupovine

koji paket još nije stigao, psmtr...

ovo kina naručivanje me nekad dotuče...

Odg: Lopovi na UH

Reply #7
trenutno imate vrhunske popuste i free šiping na RC timer
neke stvari su snizili 50%
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe