Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35751 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #105
evo i mog napretka. izgubio sam dva dana pokušavajući složiti poklopce za retrakte koji bi 100% zatvorili kotače i na kraju odustao od toga.  trup, krilo i retrakti su gotovi, treba još složiti nosač motora i rezervoar (to se sve redovito razbija pa nema na zalihi), ubaciti trtldekove i kabinu, zadnji kotač, montirati motor i servače i sve to na kraju lijepo i uredno pofarbati.



Odg: coro mig 7 combat

Reply #108
ja bi samo spojio polugicom i ovaj dodatni prozorcic a ne na taj mehanizam koji vjerujem da je dosta tezi


Odg: coro mig 7 combat

Reply #110
 :(

Odg: coro mig 7 combat

Reply #111
znam da ste stavili link di to kupujete al meni ne otvara nista pametno  >:(

jel ima negde to za narucit i koje su cijene okvirno ( da mogu zenu ubediti :D )


Odg: coro mig 7 combat

Reply #113
joj  ;D mislio sam na coromat  ;)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #114
ono na cemu u konzumu pise "AKCIJA" i pricvrsceno je za kosare izmedju redova je 4 mm coro.  2 mm coro sam vidio da neke pivovare stavljaju izmedju qpackova od 6 komada na palete. prvo red coroa na paletu pa red qpackova, onda opet coro pa opet qpackovi... ;)
crazy cars show koji je svako malo u ivanicu stavlja natpise na 4 mm coro, ali to mi je bilo bed krasti da me cirkusanti slucajno ne uhvate :-)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #115
zaboravih reci da se zove coroplast, a ne coromat iako mozda se zove i tako. na engleskom se to jos naziva correx, coroplast i courrugated plastic ili tak nekak.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #116
a za legalno to nabavit a ne skidat  ? znam da puno pitam, al se ne snalazim oko ovakvih stvari  :'( i hvala za ispravku u nazivu

Odg: coro mig 7 combat

Reply #117
a za legalno to nabavit a ne skidat  ? znam da puno pitam, al se ne snalazim oko ovakvih stvari  :'( i hvala za ispravku u nazivu

Coroplast: firma INTRACO, Horvati 15, 10436 Rakov Potok, tel. 01/6586-328. To je inače na staroj karlovačkoj cesti. 2 kvadrata coroa od 2mm košta cca 70kn, a 2 kvadrata 4mm cca 140kn
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: coro mig 7 combat

Reply #118
Puno hvala, cijena je stvarno smijesna  :D