Skip to main content

Topic: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P (Read 7706 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Eto tema koju sam skuzio slucajno Jučer hahahaha :)
Sve u svemu Slazem Mutanta ;) i Mir i Tišina Nemres Vjerovat:))
Ljepim i ljepim i nitko me ne smeta , Sta bi ;)

Kada šeherezada ne telki :))
Svi zuje mir i tisina aaaa to je tooo :)))

Osobno najvise vremena provodim na poslu, tu i tamo poslje posla ili dok je šeherezada :))))

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #1
Onda jako kratko moreš slagat kad serija traje 45 minuta i za to vreme ne napraviš baš puno. :D ;)
Robert

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #2
Hahahahah Zato to ili dok spava rijesim ili dok sam na poslu a nemam sta za raditi kada sve rijesim :))))
Vecina ih je nastala tu :)))
A kada dodem doma ceka me jos gro stvari tipa lakiranja, Airbrusha, Zena i auta Kaj nije dovoljno ;)

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #3
Onda je tebi super ako se na poslu moreš baviti s modelima.
Ja slažem navečer dok vi spavaju i ujutro se jedva zbudim i skoro zakasnim na posel. :D :D :D
Robert

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #4
moja bolja polovina je za vrijeme novogodisnjih praznika odgledala sve epizode on-line
i sta sad da se radi....
:)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #5
Četvrtkom kad su kućanice na tv-u :)

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #6
Onda jako kratko moreš slagat kad serija traje 45 minuta i za to vreme ne napraviš baš puno. :D ;)

Nije da imam cijeli dan :)) Ali uvijek se nade vremena dok nemam stranke pa se zbuksam u kutic i deri miskooo :)))

Hahahah Znaci sve u svemu Zene samo Zaposlimo gledanjem sapunica i serija :P

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #7
Hehehe meni zena ima svoj hobbi pa onda mi nije frka kad se zelim zezati sa modelima...
Uglavnom i ona koristi "radionicu"(sobu)... i neke alate :)  bavi se izradom nakita od srebra i stakla tako da kad upali plamenobacac je cak i toplo po zimi  :P  samo sto zna biti bucno... ali je fora za vidjeti

Lampworking


Tako da se ja ne mogu potuziti da mi fali vremena za zafrkanciju eto imam tu srecu :)


 
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #8
He he Da fakat Plamenik ....
Kada se sjetim prije jedno 10 god ziher je Otac pukao od stakla Kuglice i kompletno ih radili za prodaju, Od srebrenja , bojanja , crtanja i svega :)))

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #9
Ma da danas se ta tehnika skroz promjenila... olaksala je posao bar malo.
Meni ovo supruga inace radi u Muzeju Antičkog stakla u Zadru pa imaju tamo radionicu stakla... tako da joj je hobi ujedno i posao.


Al da ne skrecem s teme zeni isto treba naci hobi i onda cete svi biti mirni i nece vam nista reci kad budete radili oko modela :)
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd


Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #11
Buahhahaahh LOm Uzmi stanicu i avion i dobro se obuci ...
Znaci Cevapi i pivooo :)
Hmmm samo Postoji PROBLEM :(
Mala mi obozava Čevape,Luk Sto ljuci a pivo uz to da ne govorim hahahaha :))
Znaci kod mene ne prolazi tooo :)))

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #12
Mala mi obozava Čevape,Luk Sto ljuci a pivo uz to da ne govorim hahahaha
Znaci kod mene ne prolazi tooo)
Ipod, you have a problem !  :)
Dakle, pošto kod tebe ne pali tipičan 'kontinentalni napad', izvedi onaj 'mediteranski' : umjesto čevapa i svega onoga, nakrkaj se friganih srdela, može i girica , konzumiraj dosta blitve sa kuvanim kumpirima i češnjakom i sve to zalij sa nekim lošim  vinom, najbolje opolom ( nikako ne sa nekim finim plavcem) i nastoj da ti prsti budu masni i smrdljivi po užeglom ulju od friganja ribe... kad tako uletiš, ako je zaista kontinentalni tip, od ovoga će izletiti iz kože.
Javi kako je uspjelo !  :D
Damir

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #13
Aaaaaaaaaaa Lom :))) Diogen Careee :)))
Gle nema spasa. Kako god ,ako nis drugo napravim njoj jedan model i deri miskooo ...
Ako zna sarafiti po autu, zna i po modelima hahahaha :)))

 

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #14
Aaaaaaaaaaa Lom) Diogen Careee)
Gle nema spasa. Kako god ,ako nis drugo napravim njoj jedan model i deri miskooo ...
Ako zna sarafiti po autu, zna i po modelima hahahaha)

Nisam Car ja nego Ti , jer, ako ti 'Mala' bude letila RC, e svaka čast majstore, ne sjećam se kada je neko žensko čeljade uzela stanicu u ruke i odletila dobru rundu !  ;)
Damir