Skip to main content

Topic: HITEC Optic 6 sa i bez 2.4 GHz modula (Read 1745 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HITEC Optic 6 sa i bez 2.4 GHz modula

Kupio sam polovnu stanicu iz naslova s 2.4GHz modulom i fino radi.
Zelim je degradirati na nižu frekvenciju pa me zanima bi li radila i bez tog modula na 35 ili 40 MHZ?
Ili treba dodati drugi modul?

P.S. treba mi i za kratkodometnu namjenu, za to mi se ne kupuje skupe 2.4 GHz prijemnike, a na Hobby Kingu ne nalazim jeftine zamjenske za 2.4GHz. :(

Odg: HITEC Optic 6 sa i bez 2.4 GHz modula

Reply #1
Treba ti drugi modul. A koji (ciji) modul imas? Ako imas Hitec onda , koliko ja znam nema zamjenskih prijemnika . Mozda ti je jeftinije kupiti 2.4 Ghz modul i prijemnike one jeftine - kineske , tipa Assan, Corona, Fly Sky, FrSky etc.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: HITEC Optic 6 sa i bez 2.4 GHz modula

Reply #2
Treba ti drugi modul. A koji (ciji) modul imas? Ako imas Hitec onda , koliko ja znam nema zamjenskih prijemnika . Mozda ti je jeftinije kupiti 2.4 Ghz modul i prijemnike one jeftine - kineske , tipa Assan, Corona, Fly Sky, FrSky etc.

HITECova Spectra 2.4

Znaci drugi modul. A ako taj bude na 35 MHz, onda i druga antena? Da li mi treba jos nesto za downgrade na 35 MHz?