Skip to main content

Topic: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića (Read 2265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

dali mogu pogoniti 500ticu sa tim prijemnikom ili mi treba neki drugi i koj i zašto?
unaprijed zahvalan! :) :) :)

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #1
Naravno da možeš ALI ja sam na protosu karbonskom imao smetnje zbog samog carbona.
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #2
Odmaknuti antene od vodljivih dijelova ( karbon, metal ) i postaviti ih kako proizvođač preporučuje i nema greške. Po mogučnosti zaštititi prijemnik od direktnih vibracija.
Pravilno bindati, provjeriti range test i u zrak.

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #3
Odmaknuti antene od vodljivih dijelova ( karbon, metal ) i postaviti ih kako proizvođač preporučuje i nema greške. Po mogučnosti zaštititi prijemnik od direktnih vibracija.
Pravilno bindati, provjeriti range test i u zrak.
Baš i ne , nema na heliću mjesta da ga se odmakne od carbona jel je sve od carbona i u samom letenju dolazi do zasjenjenja signala . Nije to otkaz komandi ali helić trzne pa baš nije ugodno . Isto je bilo wespu na njegovom protosu
a imali smo drukčije položaje prijemnika . Dok sam imao plastični frajme nisam imao problema.
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #4
Znaći oni koji lete heliće samo Aurora ili povratak na 35MHz?
Ili napraviti pigtail za spektrum.

 

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #5
Ma nije to toliko strašno ali mene je živciralo i ovak se borim sam sa sobom u zraku a onda još i to , riješenje je bio AR700 s jednim satelitom. I to radi bez greške.
Ako je početničko letenje bez roli , lupinga več sport letenje onda prijemnik staviti ispod heliča tako da uvjek ima optičku vidljivost prema stanici i ta kombinacija radi sasvim dobro , opet ponavljam to nije klasični otkaz bar ga ja nisam imao več
zatrzavanje helija koje je meni bilo frustrirajuče . Mislim kužiš došao sam se guštat o onda nakon smetnje ne izlazim iz predinfarktnog stanja ili samo kaj me ne šlagira. :)
 
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #7
ok imam cx 500 ae koji nema ni grama karbona,  više manje sam početnik ,znači može taj prijemnik ispod frejma  žice ne diraju niš i to je to ! hvala puno svima! več sam mislio da moram kupiti novi....

Odg: jedno pitanjce vezano za AR6100 i 500klasu helića

Reply #8
ok imam cx 500 ae koji nema ni grama karbona,  više manje sam početnik ,znači može taj prijemnik ispod frejma  žice ne diraju niš i to je to ! hvala puno svima! več sam mislio da moram kupiti novi....

Nama greške, pali i vozi ( range test obavezan! )