Skip to main content

Topic: kartica za programiranje turnigy reglera (Read 3204 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kartica za programiranje turnigy reglera

Ima li netko možda karticu za programiranje Turnigy regelra?
Trebao bi isprogramirat Turnigy 85 a SBEC 2-6 lipo-.

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #1
posudim ti ja, pa vratiš drugi dan kada se izguštaš.
na raspolaganju su  - bijela kartica, radi na Turnigy Plush, Rctimer, Hobbywing, Dymond ESCima provjereno...
                             - crna za Turnigy super brain reglere,  jer oni traže baš tu.

nisi naveo koji turnigy točno imaš, pošto imaju neku plavu seriju koja ima onu karticu s jumperima bez ledica...
ako si iz zga, ni to nisi naveo...  :)


baci oko i na upute,
možeš i bez kartice puno toga jasno..
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uploads/User%20manual%20turnigy_85A_ESC_rOK%20%281%29%281%29.pdf

ako je to taj:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__10331__Turnigy_Brushless_ESC_85A_w_5A_SBEC.html

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #2
Po slici bi se reklo da je to taj. Kartica bi mi trebala za programiranje
soft start-a, makar koliko vidim po foruma kod Turnigy reglera soft start
i nije neko rješenje...

http://www.helifreak.com/showthread.php?t=233615

Kazu na forumu da je eventualno rjesenje Governor mode.
Budem jos malo procackao, javim ti se ako ce mi trebati
kartica. Iz ZG-a sam.

Hvala na pomoci!

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #3
Imam na 3 helija turnigy programiran s turnigy programing card , ona bijela na soft start.
Ako nije neka posebna potreba, ima neki soft start, ali krivulju namjestim da bude "soft krivulja", tako da kad ga spulam u normal ode switch odmah u idle 1. Pa tako da i nema nekog velikog problema oko toga. Radi sve pet.

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #4
Ček, ček, ček, bijela radi na HobbyWing reglerima?  ??? This makes me happy  :)
MAK Zapad


Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #6
Dakle ako sam dobro shvatio uopce mi se ne isplati pokusavat sa softstartom
na turnigy regleru?!!?


Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #8
Dakle ako sam dobro shvatio uopce mi se ne isplati pokusavat sa softstartom
na turnigy regleru?!!?
Na njemu moj soft start uopće nije soft.

Da to kazu i na helifreaku:

http://www.helifreak.com/showthread.php?t=233615

Eventualno rjesenje bi bilo ukljucit governor mode:

"Hi Daz, my flying buddy Chris just went through this same thing with that same ESC. He figured it out. He tried all three settings for the soft start but they all seemed to react the same way. It did not seem to change anything..... that is until he turned on governor mode. Once he did that the three soft start modes did effect the spool up. He put it in the very soft start up and it is works good now. Not anywhere near as good as the soft start on my Castle ICE 50 & 75 but it is fine. Without governor mode on you would barely advance the throttle and the tail would jump!"

Kaj mislite da probam sa governor mode-om ili je "soft krivulja" bolje rješenje!?!?!?!

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #9
Imaš 85A pretpostavljam neki veći helić.
Meni na 450 nema smisla pogotovo što je s HK-a. Jednostavno nemam potrebe i ne ispalati mi se ulaganje.
Ti bi najbolje znao da li ti se isplati governer. Ja iskreno o njima nemam pojma osim o njihovoj funkciji, za što su napravljeni.
A na 450/ 250 mi ne treba, nemam teški prst, lagano spoolam, i tada na idle one i to je to.

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #10
Imaš 85A pretpostavljam neki veći helić.
Meni na 450 nema smisla pogotovo što je s HK-a. Jednostavno nemam potrebe i ne ispalati mi se ulaganje.
Ti bi najbolje znao da li ti se isplati governer. Ja iskreno o njima nemam pojma osim o njihovoj funkciji, za što su napravljeni.
A na 450/ 250 mi ne treba, nemam teški prst, lagano spoolam, i tada na idle one i to je to.

Iamam 500-tku

Odg: kartica za programiranje turnigy reglera

Reply #11
Za 500 klasu nemam baš nikakvog iskustva :)