Skip to main content

Topic: trazi se instruktor leta (Read 2610 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trazi se instruktor leta

ima li ko voljan da ma malo poduci prije nego li ponovo razbijem model...

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #1
otkut si
strong, light and cheap - choose two

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #2
Meni nije nitko pomagao, skini s neta FMS simulator , besplatan je, i vjezbaj par sati s njim. Ako ne mozes sponiti stanicu s kompom, onda vjezbaj sa nekim joypadom, bitno da ima 2 analogna sticka.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #3
iz zagreba sam,a sto se tice simulatora imam vec stotine sati leta ali to nije to....


Odg: trazi se instruktor leta

Reply #5
Koji si do sada model letio.

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #6
imam mx2-3d model i do sada sam ga dva puta razbio.No napravio sam si p-51 od stiropora pa cu se s njim ispraksat

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #7
Može prooči ali i za P-51 teba malo iskustva. Uskoro ču objaviti nešto št sam ja konstruirao i što leti savršeno stabilno, a radi se o stiro avionu SU-25. Več je letio i na Lučkom ali uglavo u V. Gorici  gdje sam ja doma. Trenutno sam malo bolestan no kad prizdravim kroz par dana možeš doči na nauk k meni, jasno u koliko ne nađeš nešto prije i bliže u ZG-u.

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #8
moze....P-51 nije klasika fullfuse vec sklepan od par komada stiropora tek toliko da leti,budem stavio uskoro slike

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #9
Ok Hrenovka kad se odlučiš nazovi na 091 6225268

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #10
mozemo se nac u subotu ili nedjelju

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #11
koju stanicu imaš ?opcija za spajanje dvije stanice je JR,SPECTRUM ILI AURORA ,ako imaš nešto od toga možemo ti mi na lučkom pomoči ! pozdrav

Odg: trazi se instruktor leta

Reply #12
imam radiolink 2,5ghz 6ch i mislim da ima konektor