Skip to main content

Topic: servači za 450  (Read 2826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

servači za 450

pomagate ....  ajmo ljudi iskustva na sunce  ;D ;D

lomim se oko izbora servača na 450, nešto između kvalitete i cijene pa da izađe na dobro..... ::)
dx9-xd8-gobac630


Odg: servači za 450

Reply #2
neda mi se više sa tima kaj se kupuju na kile, pre često trebaju njegovanje i zmjenu , ja bi nešto pouzdano i trajno
dx9-xd8-gobac630

Odg: servači za 450

Reply #3
pa i ovi ce ti biti pouzdani ako ga ne budes lupao

Odg: servači za 450

Reply #4
Uzmi Hitec HS65HB (još bolje MG) ili 5065 (digitalna varijanta)
Ja bih možda prodao svoje Blue Birdove koji imaju iste specifikacije kao ti Hiteci (metalna getriba, analogni) i jeftiniji su od njih. Npr. Precision Aerobatics ih stavlja u svoje 3D avione. Moji su novi u kutijama

EDIT: ma ustvari nek ostanu, idu na neki 250  :)
MAK Zapad

Odg: servači za 450

Reply #5
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__662__HXT900_9g_1_6kg_12sec_Micro_Servo.html Jeftini su radit ce no svaki pad ce ih trebat zamijenit ili mozete uzeti rezervne getribe pa ih mijenjati
Nakon mnogih padova aviona i jedan bed krš helića, mogu ustvrditi da ni jedan nije otkazao u padu.

Od ukupno nekih 25 komada kupljenih na hk-u za razne namjene ni jedan nije otkazao. Ni jedan, tako da treba uzeti s rezervom tvrdnje da će ih se trebati mijenjati svaki put.

Ja ti imam ove na 450PRO i predobri su u ponašanju i za tu cijenu.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10346

Odg: servači za 450

Reply #6
Imao HXT900 na 450-tki i nikad više, za avione i ostalo su dobri ali za heli i ne baš. Krivci su za 2 pada (preskočili zupčanici pri malo žešćem letu) tako da ti ne preporučam. Sad imam ove :http://www.dealextreme.com/p/tower-pro-mg90-metal-gear-servos-with-parts-31964 i prezadovoljan, dosta brzi, jači i dio metalna getriba, a cijena prihvatljiva.


Odg: servači za 450

Reply #8
mks ds92

Odg: servači za 450

Reply #9
HK-D933MG ne preporucam za cikliku, imam ih, pogotovo ne za rep, imaju slabu rezoluciju tako da ti se desi da ti malo helic podrhtava dok je u zraku jer ovi na ciklici se ne pomaknu u isto vrijeme za taj "jedan zubac". Mozda je i stvar u stanici i prijemniku. Imam Futabu 7c i Orange prijemnik.

Odg: servači za 450

Reply #10
Ja samo znam da se ne bih usudio letjeti bilo kakav heli s HXT900. Mi letimo zagije i depronce s njima, za tu namjenu su OK i vjerujem da rade na helićima (Moriaty ih koristi već jako dugo), ali imaju malo jittera (bar oni koje sam ja koristio) i ne baš savršeno centriranje. Mislim, kao što sam rekao, rade ali mi ne djeluju baš pouzdano. Za par dolara više ima sigurno nešto pouzdanije

HK-D933MG ne preporucam za cikliku, imam ih, pogotovo ne za rep, imaju slabu rezoluciju tako da ti se desi da ti malo helic podrhtava dok je u zraku jer ovi na ciklici se ne pomaknu u isto vrijeme za taj "jedan zubac". Mozda je i stvar u stanici i prijemniku. Imam Futabu 7c i Orange prijemnik.

Sigurno nije problem u stanici (ipak je FASST) a bome ni u prijemniku :)
MAK Zapad

Odg: servači za 450

Reply #11
Može biti do recivera isto. Imam orange na jednom heliju koji sam čisto iz neke gluposti zamijenio s futabinim, jer je orange išao na mali 250. Heli je prestao driftati i kao da nema više jittera kao prije.

HXT je jeftin manje više pouzdan, i koristim ga u manjim helijima. Sve veće i skuplje mislim da nije za to. Em je plastični em ima mali torque, barem po meni.

Ne isplati se štediti na njima.

Ali kako rekoh rade još uvijek na svim zadatcima koje sam im zadao. Mada budem definitivno zamijenio u svim helićima za digitalne metalne. Jer mislim da im se već bliži kraj vijeka, a i letenje je postalo napokon malo dinamičnije.