Skip to main content

Topic: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka (Read 7405 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Vidim na par videa da skinu komad plastike ( ono u sta je ESC umotan) sa mjesta gdje je metalna plocica ( hladnjak?),
radi boljeg hladjenja.

Treba li to raditi, tj jel to sta pomaze.

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #1
Vidim na par videa da skinu komad plastike ( ono u sta je ESC umotan) sa mjesta gdje je metalna plocica ( hladnjak?),
radi boljeg hladjenja.

Treba li to raditi, tj jel to sta pomaze.

Po ljetu možda pomogne kod nas u selu kad se esc pregrije letu mosfeti van s hladilom :D
tako da bolje paziti na ampere nego skidati zaštitu osim kad smeta.

lp lija

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #2
ako i skidaš, nemoj baš sve odrezati,
već ostavi po 5mm uz rub, da nešto ipak drži hladnjak priljubljen uz mosfete, i neće biti problema.
(izrežeš skalpelom pravokutnik tog termobužira s dijela hladnjaka)


Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #3
Vidim na par videa da skinu komad plastike ( ono u sta je ESC umotan) sa mjesta gdje je metalna plocica ( hladnjak?),
radi boljeg hladjenja.

Treba li to raditi, tj jel to sta pomaze.

ne vidim zasto bi uklanjao zastitni sloj Plasticnoga Buzira koji je navucen da bi stitio Elemente,
nikada nisam skidao i nisam niti vidio da netko skida,
ako je slobodan i nije uguran ili zatrpan koje cim to je dovoljno da se hladi a da se zagrije je normalno ali ne pregrije u tom slucaju uzmi veci !

Poz. Iv

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #4
ako i skidaš, nemoj baš sve odrezati,
već ostavi po 5mm uz rub, da nešto ipak drži hladnjak priljubljen uz mosfete, i neće biti problema.
(izrežeš skalpelom pravokutnik tog termobužira s dijela hladnjaka)


Tomislav,
Ti imas razlog ali ja ne bih stavljao ove Izolir Trake a narocito ne na Motor,
interesuje me sta dobijes time,
znas da i Kablovi-Zice se zagriju kada Motor povuce vise Struje a ovako si im smanjio hladjenje,
Sve veze, Motor-Regler- Aku uzimam samo Silikonske Provodnike.
Poz. Iv

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #5
Ivane, skidanjem na gore opisani način se ne ugrožavaju komponente,
pošto i dalje jedini ulaz prašini i ostalome ostaje uz kablove, na krajevima reglera.

niste skidali na kojim modelima? jedrilicama? OK, no na nekima to pomaže.
ako se radi s malo promišljanja model, onda regler ne bu izgorio, a zahvatom mu se može smanjiti temp. ne vidim ništa loše u tome.
(ništa rekla/kazala, mjereno loggerom u letu, razlika vidljiva)

u Americi je uvijek veći bolji, ali onda raste i težina modela ;)
a u nekim situacijama sve ide na mm u model i jednostavno nema ni mjesta za veći.


a glede ovog reply-a na moju sliku, u pravu ste potpuno,
to nema nikakvog razloga da bude tako nabijeno ako ne mora, ali u nekim modelima nema mjesta,

još kada bi si dočarali kako baterija ide ispod reglera i nabije se na motor.... Vi tako ne radite svoje modele, koliko sam vidio po slikama u drugom topicu.
i tako nagruvano provjereno leti kod jednog kolege. zamislite  ???

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #6
Tom,
na jednoj Elektro Jedrilici imam dole Bateriju 2200 mA a na njoj direktno Regler i iza njega Prijemnik,
to samo za to jer sam joj Nos kratio do maksimuma ali cu vec ove Zime to promijeniti,

vise mi se puta desilo kada je Model vec visoko gore da se sjetim da su mi obadvije Zice Antene koje su duge 12tak cm ostale u Trupu ali nisam nikada osjetio promjene,znam da to nije dobro ali kod Kuce slozim sve,zatvorim Poklopac na Nosu Trupa i na Terenu treba da Antene izvucem van jer mi inace stoje pod Kutom od ca, 90* ali je tu Drustvo i bla-bla i tek kada ge hitim sjetim se,

inace mi taj Model penje vertikalno i kao Raketa ja za par sekundi gore i povuce mnogo Struje,svaki puta kada sletim opipam Prstom Regler a i Bateriju,
oboje su topli a veoma cesto vruci ali samo jedan jedini puta mi je Regler izgorio kada sam proletio kroz Vod Visokog napona,inace nikada.
Trupovi Takmicarskih Jedrilica su neuobicajeno tijesni,pola cm. vise prostora mnogo znaci a ja stvarno ne vidim da se tu nesto dobije na tim uskim Trupovima,
Trenje Zraka i tezina Materijala je zanemarljiva.
Iv

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #7
Ivane, ono gore nije jedrilica. 
to ste mogli zaključiti po tome da nije običaj stavljati inrunner bez getribe u jedralku....
pošto inrunneri generalno imaju viši KV od outrunnera a i manji moment, prop bi morao biti mali a znamo da to nije efikasno.
pa na jedralke ljudi stave outrunner i veći prop... i u USA vjerujem  :)

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #8
tomo sjećaš se priče o Don Quijote-u? borba protiv vjetrenjača :)

ja na svojih par escova isto imam skinut termobužir u obliku pravokutnika kako je tomo napisao, i sve je ok
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #9
tomo sjećaš se priče o Don Quijote-u? borba protiv vjetrenjača :)

ja na svojih par escova isto imam skinut termobužir u obliku pravokutnika kako je tomo napisao, i sve je ok

 ne sumnjam da je OK
ali je si siguran da i bez "Prozora" ne bi bilo OK,
ja vjerujem da bi !

ponavljam,imam veoma siroki Krug Modelara Kolega  ali se sada prvi puta srecem sa "Prozorima" i ako je to stvar Individue !

Slicno kao sto se ovdje tvrdi LiPo puniti SAMO i uvijek prako balansera dok je vani praksa  Balanserom svaki treci ili cetvrti puta pa i ja od prvoga dana upotrebe LiPo u Modelarstvu i vijek Baterija je NE SMANJEN CAK STA VISE !
Iv

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #10
to bi imalo razlike da nitko nema priliku kupiti punjač,
pa kao što plaćamo gorivo za automobile, da plaćamo i punjenje batki.

1$   balance charge
0.7$ charge


ali pošto svi sami sebi punimo batke, ne vidim štete u balansiranju. isto me košta  ;D

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #11
tomo sjećaš se priče o Don Quijote-u? borba protiv vjetrenjača :)

ja na svojih par escova isto imam skinut termobužir u obliku pravokutnika kako je tomo napisao, i sve je ok

 ne sumnjam da je OK
ali je si siguran da i bez "Prozora" ne bi bilo OK,
ja vjerujem da bi !

ponavljam,imam veoma siroki Krug Modelara Kolega  ali se sada prvi puta srecem sa "Prozorima" i ako je to stvar Individue !

Slicno kao sto se ovdje tvrdi LiPo puniti SAMO i uvijek prako balansera dok je vani praksa  Balanserom svaki treci ili cetvrti puta pa i ja od prvoga dana upotrebe LiPo u Modelarstvu i vijek Baterija je NE SMANJEN CAK STA VISE !
Iv

ma jasno, najbolje je sa slobodnoletecim modelima, nemas frke oko punjenja njihovih baterija
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #13
ma jasno, najbolje je sa slobodnoletecim modelima, nemas frke oko punjenja njihovih baterija
 
Dobro, odakle si to izbunario ?
 Baterije iz slobodnoletećih se u pravilu (osim za elektropenjače F1Q ) ne vade, nego se smještaju u zaista tijesan i malen prostor, pa se punjenje često vrši pomoću malih pipalica - vidi sliku kako ja to radim na jednom .
 Struja na slobodnoletećim ti treba za determu, bunt-flapper ili zoomer sistem i za radio lokator kada ti pobjegne da ga možeš nači, a u novije vrijeme i za daljinsku determu.
 
 
 A sada moj odgovor na topic:  može se skinut radi boljeg hladjenja, ali potrebnop je biti siguran da:
 -hladilo se neće pomicati u odnosu na ESC - mogućnost neželjnih spojeva
 -vlaga (npr snijeg) ne prodre do elektronike - meni su znali tada regleri zatajiti
 
 Ako se već regler toliko grije, bolje ga je staviti u struju zraka propelera ili, naravno, kupiti jači koji se neće grijati.
 
 Damir
 

Odg: ESC skidanje zastitne folije s hladnjaka

Reply #14
Cini mi se da ce vanjska ugradnja na proljece, estetika je u 2 planu.