Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 59720 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #240
heli napokon poletio  ;D  :D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #241
I bila je dobra zeka-peka! ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #242
Je, šteta kaj vibrira ko daščica  :D Kaj se tiče onog kad starter nije mogel okrenut motor - nije presaugal, neg je one-way bearing na starter osovini (na heliju, ne na starteru) je zacvikao. Idem rastavit, al mislim da nema leta dok ne dođe novi OWB  :(

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #243
Mrakaca popodne, pisem spojen s moba pa bu robi puknuo par fotkica...idem se ja pokriti usima i slagati geometriju na svojoj prebrutalnoj 450ki  :D :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #244
I kak Futaba podnosi vibracije?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #245
 :D :D sve sam pregledal ali nisam videl u kojem djelu leti  :D :D :D :D :D :D

a dimi kak stari traby  :D :D


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #246
:D :D sve sam pregledal ali nisam videl u kojem djelu leti  :D :D :D :D :D :D

a dimi kak stari traby  :D :D

 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #247
odlican,nema sta ;)

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #248
Odlicno, svaka cast  :)

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #249
I kak Futaba podnosi vibracije?

Heli vibrira ko retardiran, Futaba se jako dobro nosi s time  :D
Ali ovaj vibrira da imaš feeling da će skije izletit... I to samo na određenom broju okretaja
Evo upravo cijelog raskopao i šarafim, ak uspijem sredit za sutra, javim kaj se događa

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #250
I kak Futaba podnosi vibracije?

Heli vibrira ko retardiran, Futaba se jako dobro nosi s time  :D
Ali ovaj vibrira da imaš feeling da će skije izletit... I to samo na određenom broju okretaja
Evo upravo cijelog raskopao i šarafim, ak uspijem sredit za sutra, javim kaj se događa

He he, živa guba, live prijenos :). I da... baš je bilo dobro.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #251
Brutala helichi, prvi put sam vidio pravi rc heli da leti uzivo i decki sa 550 3G mrak 3d let...
tamo cu i ja dofurat svog plasticnog 450 i metalnog 450 kad ga slozim jednog dana na testiranje..
Robi samo polako, i velocity 50 ce uskoro biti spreman, naj se zuriti : ) btw nisi mu canopy stavio na testnom huveru?
meni se futabica 7C polako puni po prvi puta. jos sam i narucio one kablove od kineza sto si mi reko prije 2 tjedna al sad ce valjda uskoro stic. to ce mi biti sva sreca u zivotu kad mi futaba fino proradi na phoenixu i kad pocnem gustat sim i sad cu jos moc srafat po ovom plasticnom a corona R8 reciveri mi dolaze pa cu ga i razbit ako bog da : )

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #252
I kak Futaba podnosi vibracije?

Heli vibrira ko retardiran, Futaba se jako dobro nosi s time  :D
Ali ovaj vibrira da imaš feeling da će skije izletit... I to samo na određenom broju okretaja
Evo upravo cijelog raskopao i šarafim, ak uspijem sredit za sutra, javim kaj se događa

He he, živa guba, live prijenos :). I da... baš je bilo dobro.

Ma bilo je do jaja danas, super zajebancija :)
Ja rastavio pol helija, čak sam i motor otvorio, skinuo ventilator, vratio pol toga nazad i više mi se ne da, odo spat
Sutra ak ste na livadi javite ja dođem al nebum letio jer nebum stigo pošarafit, u subotu nastavak priče