Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 128391 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #47
Moram reći da se samo nadam da nečete doći u situaciju ko ja sa BEVRC...naručio robu,platio,dobio tracking number,e da bi mi nakon 10 dana(a to je kraajnje vrijeme za koje je trebalo stić jer sam doplatio i EMS)javili  kao sori naši u prodaji su se zajebali i toga uopće nema trenutno(a bilo je kad sam naručio)od tada je prošlo još deset dana i sad nitko ne odgovara nit na mail nit na skype niti ikako.pitam se što da radim osim da im stavim soli na rep?sve je dobro dok se neš ne zakomplicira
da ne govorim kako su smješne njihove tvrdnje da se javljaju svakom kupcu u roku 24h

We are the biggest vendor of FPV products in China, even in Asia. We are committed to provide u with wings and eyes to get a Bird's Eye view of the world. Since most of the FPV products are made in China or Asia, we will offer better price and faster shipping service. BEVRC is a 4-man web store, including 2 full-time sales, one full-time RC flier(of course FPV fan) and a partner which hold a RC store. We are the real player of this area, and know what the customers really need and what products are good. We always can find best products and best price since we have involved in the RC area for a long time. We have special people answer customers' e-mails, any e-mail will be answered in 24 hours, we never leave our customer in dark for too long. Although we are still small, we will keep to offer our customers with best products and best service. Enjoy FPV, enjoy with us! we have a 400 square metres warehouse, although small, all the products are kept in good conditions.

ovo je već drugi put zajeb sa njima,prvi put je trebalo da dođe 2.5 mjeseca jer je isto preko mjesec dana trebalo da pošalju,
mogu samo reć nikada više pa makar imali najbolju stvar na svijetu


 





 

 
 
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #48
a ovaj sreberno crni je skuplji jer je navodno prekriven nekim zaštitnim filmom

Silver & Black X8
The white X8 covered with silver and black imitation carbon fiber film. The airplane can be protected effectively when Landing or Collision friction.


 

 
 
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #49
ponekad pomaže pritisak preko rcgroupsa...otvori thread sa crvenim ALERT i deri po njima pa vidi hoće li ih to malo pomaknuti..barem da ti odgovore na tvoje...a nakon dva puta stvarno više nama smisla da s njima posluješ.... ;)

Toni

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #50
Ja sam bio kupio Skywalkera 1900 i Siriusa, prešao 200 USD, odabrao free shipping, platio.
Drugi dan dobio sam mail da ne mogu koristiti free shipping jer su dva različita aviona. Tjedan dana slao sam im mailove, na niti jedan nisu odgovorili, niti su mi javili koliko moram doplatiti za shipping.
Onda sam kontaktirao PayPal, gdje sam zatražio poništavanje transakcije i zatražio povrat novca, i u roku od pola sata mi se BEVRC javio da je novac vraćen.

Nakon toga sam kupio X8, dodao neki kabel od 1.5 dolara, da prijeđem 200 USD, odabrao free shipping. Poslano je EMS-om, i za 6 dana bilo je kod mene.

Što se black&silver verzije tiče, to je obična carbon vinyl samolijepljiva nalljepnica, koju i ja planiram staviti, ima ih na ebayu svih veličina i boja. Ako sam napraviš, možeš proći za 50 USD. Ali ta naljepnica i nije toliko čvrsta, ako jače zagrebeš noktom napravi se rupica. Isprobano.
http://www.ebay.com/itm/24-x-200-Carbon-Fiber-Vinyl-Sheet-60cm-x-500cm-BLACK-/120922175457?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c2785f7e1&vxp=mtr

Stefan

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #51
bolje ga onda obuć u pravi carbon,ima po netu dosta početničkih kitova po povoljnoj cijeni
http://shop.r-g.de/en/Reinforcement-fabrics/
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #52
Ja sam bio kupio Skywalkera 1900 i Siriusa, prešao 200 USD, odabrao free shipping, platio.
Drugi dan dobio sam mail da ne mogu koristiti free shipping jer su dva različita aviona. Tjedan dana slao sam im mailove, na niti jedan nisu odgovorili, niti su mi javili koliko moram doplatiti za shipping.
Onda sam kontaktirao PayPal, gdje sam zatražio poništavanje transakcije i zatražio povrat novca, i u roku od pola sata mi se BEVRC javio da je novac vraćen.

Nakon toga sam kupio X8, dodao neki kabel od 1.5 dolara, da prijeđem 200 USD, odabrao free shipping. Poslano je EMS-om, i za 6 dana bilo je kod mene.

Što se black&silver verzije tiče, to je obična carbon vinyl samolijepljiva nalljepnica, koju i ja planiram staviti, ima ih na ebayu svih veličina i boja. Ako sam napraviš, možeš proći za 50 USD. Ali ta naljepnica i nije toliko čvrsta, ako jače zagrebeš noktom napravi se rupica. Isprobano.
http://www.ebay.com/itm/24-x-200-Carbon-Fiber-Vinyl-Sheet-60cm-x-500cm-BLACK-/120922175457?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c2785f7e1&vxp=mtr

Stefan
moj problem je da sam naručio videolink kojega sad više nigdje nema a čeka se po par mjeseci dok dođe nova serija tak da i ne zelim novac nego robu koju sam platio.... :-[
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.



Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #55
EPP verziju se oblači da bi se dobila čvrstoća, krutost, EPO verziju se oblači iz estetskih razloga.
Nema potrebe za ojačavanjem karbonom.
Ima videa na youtubeu kada pada sa 200m, bez nekih oštećenja.

ovaj nije baš sa 200m, ali nema veze...
Х8 плоский штопор.wmv

Ova naljepnica je 3D, oblikuje se toplim zrakom, recimo industrijskim fenovima. Ja sam isprobavao na uzorku 20x20cm, oblačio razne posude, zakrivljene stvarčice i sl. Naljepnica je djelomično rastezljiva, pa se vrlo lako obuče bilo koja krivina. Nakon što bi odljepio, zgužvao, jednostavno se zagrije, naljepnica se potpuno izravna i može se ponovno zalijepiti, kao novo. Tako da mislim da sunce nema neki efekt na naljepnice. Inače se koriste za aute.

Stefan




Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #59
dobra vijest sa BEVRC-a  :)

ako se iskoristi discount code: "bevrc2years", dobiva se 10% popusta na ukupnu sumu, što je oko 160kn za cijenu X8.


- vrijedi za sve proizvode na BEVRC-u, ne samo X8  ;)