Skip to main content

Topic: Jel 3GX toliko los? (Read 9419 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Jel 3GX toliko los?

Reply #15
Ok, uvjerili ste me. 3GX je loš, jbg. :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #16
Evo, splitao topic :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24



Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #19
Nije ti to golf.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #20
Pa ljudi moji jeli vi znate kolko košta LOGO 600 SE?

1560 € ! Još bi moro i nove baterije kupovat, jao mene  :'(
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #21
Uzmi u obzir da je Logo 600 = Alignova 700ka. Align malo jede go**na s oznakama veličine, mali heliji su klasificirani prema brushed motorima (više ni to ne drži vodu), a veliki po veličini sablji.
Pošten T-Rex 700 isto nije baš jeftin http://www.rc711.com/shop/special-align-pak-trex-700e-3gx-v2-flybarless-super-combo-extra-6s1p-5200mah-40c-lipox2-p-3354.html?cPath=165_47_189

I onda tak to gledaš sve mjesecima i snimaš i uzmeš Outrage Velocity 50, heli za prave muškarce  :D koji dimi, prdi, masti, čuje se i zgleda ljepše od svih ovih skupa. A i leti bolje od T-Rexa :P
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #22
Uzmi u obzir da je Logo 600 = Alignova 700ka. Align malo jede go**na s oznakama veličine, mali heliji su klasificirani prema brushed motorima (više ni to ne drži vodu), a veliki po veličini sablji.
Pošten T-Rex 700 isto nije baš jeftin http://www.rc711.com/shop/special-align-pak-trex-700e-3gx-v2-flybarless-super-combo-extra-6s1p-5200mah-40c-lipox2-p-3354.html?cPath=165_47_189

I onda tak to gledaš sve mjesecima i snimaš i uzmeš Outrage Velocity 50, heli za prave muškarce  :D koji dimi, prdi, masti, čuje se i zgleda ljepše od svih ovih skupa. A i leti bolje od T-Rexa :P

Joj, ja ti jako ne volim nitro heliće. Bez ljutnje.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #23
Samo ne znam na kaj bih se naljutil  :)
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #24
E da i kao završnu riječ...

Ne, nije ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #25
Kaj?  :)
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #26
Ljudi moji
Svako voli neki model na svoj način neki voli ovo a neki vole ono, a sve to zavisi najviše od novčeka koliko se ko može ispruziti.
Bolje da se brinemo kak da si kupimo nešto prije nego skoci PDV na 25%.

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #27
Imao prije 450-ku sa 3G i nije bilo problema, osim par puta kad je znala lagano "zajahati" po dubini pri velikim FF brzinama. Sada 550-ka isto sa 3G nisam primjetio baš nikakve probleme. Samo poštelavanje traje manje od minut ako nećemo koristiti software i ulaziti u dubioze. Sad stvar je i u tome da ja nisam 3D pilot nego "obični" sportski i ne tjeram do krajnjih granica. Mogu se naći na Youtubu Szabo kako leti sa 3G (ako ne lažu) Alan Szabo Jr. ALIGN Trex 550E 3G Flybarless Test 2 pa nek mi netko nađe da se vidi nešto što ne valja, ipak je većina stvari u rukama pilota a ostalo izgovor na elektroniku
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #28
Ja cijelo vrijeme tvrdim da nije loš, lošiji je od konkurencije. Pa nije tak teško shvatit kaj tvrdim  :)
OK, nisam probao ništa osim BeastX-a, ali provodim jako puno vremena čitajući na tu temu, gledajući video review-e, flight testove itd.
MAK Zapad

Odg: Jel 3GX toliko los?

Reply #29
Kupio sam ga u kompletu, da sam mogao birati možda bi uzeo i V-bar baš zbog recenzija. Zanima me koliko je tih recenzenata imalo oba FBL na istom modelu pa onda dalo recenziju, ovako ispada da svaki cigo svoga konja hvali. Na ovom videu a i na dosta drugih vidim da kad ga leti "majstor" onda sve štima. Dosada imam preko 200 letova na 3G i nisam imao problema sa elektronikom već uglavnom sa lošim podešavanjem,...i uglavnom mozgom
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20