Skip to main content

Topic: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah (Read 4277 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Paradise City cover...
što mislite o ovome tipu?

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #1
Eh da je gitaru nastimat kako triba,a to je jedan od glavnih problema kod pocetnika,pocmu svirat sa neustimanom gitarom  :o
Evo sad vidim  da je izbor trzalice sa kojom svira dosta los,pre tvrda je,a i pokreti sa rukom su nekako previse ukoceni,to treba ici glatko,jer svaka pjesma zahtjeva drugacije drzanje trzalice,sto u ovom slucaju i nije bas dobro odrađeno

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #2
mali vataj se motike ti se od svirke nes kruha najest :D

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #3
isti original, kako ljepotom izvedbe tako, dinamikom i zacudjujucnom tocnoscu ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #4
Eh da je gitaru nastimat kako triba,a to je jedan od glavnih problema kod pocetnika,pocmu svirat sa neustimanom gitarom  :o
Evo sad vidim  da je izbor trzalice sa kojom svira dosta los,pre tvrda je,a i pokreti sa rukom su nekako previse ukoceni,to treba ici glatko,jer svaka pjesma zahtjeva drugacije drzanje trzalice,sto u ovom slucaju i nije bas dobro odrađeno

zaista mislis da je problem u stimu i trzalici?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #5
Da,znam dosta o gitarama jer sviram vec duze vrijeme,mislim,ima du dosta stvari sto je krivo,al prvo treba rjesiti ove stvari sto sam naveo pa posli ritam i ostale greske
A kad se slusa cuje se lagano zujanje trzalice,te tvrde trzalice su vise za svirat bass,iako se moze i akusticna snjima svirat al to je vec za one koji imaju vise iskustva

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #6
dobro možda čovik uči svirat, vidi se kako mu trzalica kruto stoji a i raspored prstiju ne da se baš precizno potrefit, mlad je on , naučit će :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #7
ovako gitaru sam naštimal po štimeru, a trzalica je od 1mm  :D :D :D

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #8
Malo je to pree debela trzalica,zato ti radi tako duboke tonove,najbolje ti je uzet trzalicu od 0.5-0.75 mm

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #9
imam još 0.73mm i 0.50mm

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #10
koja je gitara?

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #11
el. akustična, Stagg SW201BK-VT, kakvu vi svirate?

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #12
Cim je el.akusticna sviraj sa 0.5mm,manje zujanja,ja sam ti prije svirao akusticnu a sad sam vec duze vrijeme na Fender Stratocaster 57

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #13
[move]nice[/move]

Odg: Sliči li ovo na Paradise city? hahaah

Reply #14
Samo triba bit uporan i krenit ce sviranje kad tad,a sa gitarom dolaze i cure same xD,iako kad bolje razmislim,akusticnu gitaru je punoo teze naucit svirat nego elektricnu ili bass