Skip to main content

Topic: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku (Read 8693 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #16
1400 kn negdje

Uzmite u obzir da ako nas se skupi recimo 10ak, cijene bi mogle ići i nešto dolje
MAK Zapad






Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #22
ok treba skupiti 10, a ako se neskupe ubrzo, oli niko osim mene, narucujes i onda? recimo samo jedan?

Pa ne treba baš 10, može i manje.
Jedan model je totalno neisplativo naručivati zbog cijene shippinga, a ipak cijela ova priča stvara dosta "komplikacija" meni i frendu jer se radi legalan uvoz.
Tako da se sigurno ne bi zezali za 2 ili 3 modela
Recite ljudi kakve su vam cijene, u redu, previsoke? Trebam feedback :)
MAK Zapad

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #23
pa sta ja znam, meni je ok, sobzirom da znam da moram platiti carinu i PederV, i zajb,sa slanjem racuna,ovo ono, ovdje je koju kunu skuplje, ali je mir!

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #24
Ispadne možda kojih desetak ili par desetaka kuna skuplje, a i treba ići preko granice, tralallala, tako da ovo ispadne super po meni!
ALI, ako nas se skupi nešto više, cijene bi mogle ići još dolje i biti niže nego da se naruči u Sloveniju i plati porez ;)
MAK Zapad

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #25
Pa.... za razmislit....
Kakva je situacija sa ratama?

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #26
Pa.... za razmislit....
Kakva je situacija sa ratama?

To moram točno ispitat koliko to njemu mijenja situaciju pa javim, samo onda ne bi mogli ići niže od ove cijene (za artikl koji bi išao na rate).
MAK Zapad


Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #28
Ovo u tvojo izvedbi cijena:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14907__1_10_Brushless_4WD_Short_Course_Truck_Red_.html

Ovo ti ide za HR, šalju
Ali ide za 1300 kn (isto kao da ga naručiš i platiš samo porez, znači umanjeno za troškove koje naplati naša pošta)

Te ovo:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16237   ;) ;)

Ovo ne mogu nabaviti zato što ga nema na skladištu u Hong Kongu, već samo u Australiji i USA
MAK Zapad

Odg: Group buy modela s HK koje ne dostavljaju u Hrvatsku

Reply #29
cijene su ok,ako ova akcija upali racunaj na mene s tim da bih odmah narucio i koju batku za avion..... ???