Skip to main content

Topic: EXI 450 pro (Read 3694 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EXI 450 pro

Reply #1
To ti je k'o s gitarom, treba imat nešto i u prstima, nije sve u opremi :)
Ja sam uvijek imao najbolju opremu (što se instrumenta, pedala, itd. tiče), dođe klinac sa Squierom za 500 kn i poždere me :)

Odg: EXI 450 pro

Reply #2
ja sam uzeo frame samo strane karbonske od aligna i imam od coptera 2 para tu nema razlike karbon je karbon copterx 2 kom lijeva i desna dodu 18 dolara a 15 dolara od aligna samo jedna
i ko je sad tu lud



Odg: EXI 450 pro

Reply #3
Jednostavno je
Align je uložio hrpu para u razvoj, hrpu u testiranje, kontrolu kvalitete, promidžbu (reklame, team pilote, sponzorstva, field repove i slično, organizacije raznih događanja....), dok su došli ostali, iskopirali i samo piče kopije, napravljene od nešto lošijih materijala (Tarot čak ne koristi lošije materijale) i s lošom kontrolom kvalitete

Odg: EXI 450 pro

Reply #4
Boze dragi, ovakve teme prozdiru ovaj forum! Pa zar se nismo nacitali o ovakvim stvarima dosad? Ko je bolji-ko je losiji-tamte-vamte! I onda se kupi taj mrak kit od pedeset dolara pa svi kukaju kako su tolerance ovakve-kako rep ne vrti-kako gripovi lete ko iz puske itd...bla,bla,bla,bla.
Mislim, stvarno!! ??? ??? ::) ::)
3 x rc helikopter :P

Odg: EXI 450 pro

Reply #5
Boze dragi, ovakve teme prozdiru ovaj forum! Pa zar se nismo nacitali o ovakvim stvarima dosad? Ko je bolji-ko je losiji-tamte-vamte! I onda se kupi taj mrak kit od pedeset dolara pa svi kukaju kako su tolerance ovakve-kako rep ne vrti-kako gripovi lete ko iz puske itd...bla,bla,bla,bla.
Mislim, stvarno!! ??? ??? ::) ::)
potpis!
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: EXI 450 pro

Reply #6
Boze dragi, ovakve teme prozdiru ovaj forum! Pa zar se nismo nacitali o ovakvim stvarima dosad? Ko je bolji-ko je losiji-tamte-vamte! I onda se kupi taj mrak kit od pedeset dolara pa svi kukaju kako su tolerance ovakve-kako rep ne vrti-kako gripovi lete ko iz puske itd...bla,bla,bla,bla.
Mislim, stvarno!! ??? ??? ::) ::)
potpis!

Ha? ???
3 x rc helikopter :P

Odg: EXI 450 pro

Reply #7
Boze dragi, ovakve teme prozdiru ovaj forum! Pa zar se nismo nacitali o ovakvim stvarima dosad? Ko je bolji-ko je losiji-tamte-vamte! I onda se kupi taj mrak kit od pedeset dolara pa svi kukaju kako su tolerance ovakve-kako rep ne vrti-kako gripovi lete ko iz puske itd...bla,bla,bla,bla.
Mislim, stvarno!! ??? ??? ::) ::)
potpis!

Ha? ???
pa slazem se sa tim sto si napisao
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: EXI 450 pro

Reply #8
Aha! Je ma malo sam pospan pa ne kuzim baz sve ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: EXI 450 pro

Reply #9
Je, ja sam odlučio bar na neko vrijeme se odmaknut od takvih rasprava jer su neki cijepljeni :D


Odg: EXI 450 pro

Reply #11
@vlupis
bas neprozdiru te teme ovaj forum
bas suprotno svi helikopterasi imaju neke alignove, neke pile i kad netko novi pita koji heli odmah ovo ono 500 dolara, ovo ti je skup sport bla bla bla
odmah ti ubiju volju da uopce pokusas
a evo npr ovo je mene odusevilo sta ovaj mali heli moze a ne kosta 400 dolara i mislim da je za neki pocetak odlican a i prihvatljiva je cijena

kad si vec spomenuo to lete ko iz puske negdje na forumu je bio video kako su gripovi nekome na malo skupljem heliju isto izletjeli ko iz puske
ili se varam??

a na kraju krajeva kako je robi rekao mozes imat opaku gitaru ali ako nemas ono nesto u prstima jebes tu opaku gitaru  ;D






Odg: EXI 450 pro

Reply #12
"U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita!"  :D :D

Odg: EXI 450 pro

Reply #13
@vlupis
bas neprozdiru te teme ovaj forum
bas suprotno svi helikopterasi imaju neke alignove, neke pile i kad netko novi pita koji heli odmah ovo ono 500 dolara, ovo ti je skup sport bla bla bla
odmah ti ubiju volju da uopce pokusas
a evo npr ovo je mene odusevilo sta ovaj mali heli moze a ne kosta 400 dolara i mislim da je za neki pocetak odlican a i prihvatljiva je cijena

kad si vec spomenuo to lete ko iz puske negdje na forumu je bio video kako su gripovi nekome na malo skupljem heliju isto izletjeli ko iz puske
ili se varam??

a na kraju krajeva kako je robi rekao mozes imat opaku gitaru ali ako nemas ono nesto u prstima jebes tu opaku gitaru  ;D

Dobro ajde, ne prozdiru ali ih ipak dosta ima. Mislim, budimo realni, sve ce to letit ako si spreman na  "tinkering" ;D, medjutim nisu svi spremni na konstantne modifikacijee i upgrade, neki zele sastavit to sta su kupili za onoliko koliko su platili i ocekuju da to leti a obicno bude problema. A sto se tice ispucavanja gripova na Alignu, e sokole, ima ih tu nabrijanih pa dizu headspeed u nebesa, a i ako nije tako pa hebiga i pravi heliji se ruse a kostaju malo vise od 500+ dolara. Moja je filozofija koliko para toliko muzike a i ako si i nabavim jeftiniju komponentu znam je stavit pod noz i pretvorit u nesto bolje!  "Been there, done that"! 8)
3 x rc helikopter :P

Odg: EXI 450 pro

Reply #14
Pa da, veći headspeed (mislim na STVARNO velik HS) može biti samo problem ako ti stvarno ne treba, a treba ti ako i samo ako radiš hard 3d smack, lijepo su to objasnili Kyle Dahl, Bobby Watts i Bert Kammerer.
Ne znam koji su "standardi" za 550, za 600 bi to bilo oko 1950 (za malo jači 3D), dok za smack ne treba više od 2150-2200 (ovisi o omjeru prijenosa i optimalnom broju okretaja motora)
A i neće bladeholderi izletavat ni na većem HSu na jeftinim helijima ako nema vibracija i dobro je poloktajtano.
A opet, mogu izletit i na manjem... Ima puno varijabli
Veći problem je luft na dijelovima glave i repa, loše centriranje jeftinih servača, slaba rezolucija (pogotovo ak se fura FBL), slab torque, loši ležajevi... Recimo, početnik neće znati da mu glavna osovina ne smija imat hod gore-dolje i letit će tako, nastradat će mu ležajevi, heli može i wobblat zbog toga, ma sto sranja.
Sve se da sredit, samo kaj onda kit više ne košta 59$ (HK450), nego nešto više. Ali je zato za početnike bolje uzet neki bolji kit
Ak se samo hovera na niskom headspeedu, HK450 nije loš
Evo opet sam se dao uvući u raspravu  :D