Skip to main content

Topic: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ??? (Read 7690 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Poštovani kolege modelari ,razgovarao sam danas sa jednim dužnosnikom kluba trešnjevka.
Nažalost situacija u klubu je jako loša,ove godine klub neče dobiti niti lipe zbog toga jer nema niti jednog juniora.
S toga s obzirom da nas  helikopteraša u zadnje vrijeme ima  jako puno prijedlog je i ZAMOLBA  konkretno na novopečene modelare daSE UČLANE U MAK TREŠNJEVKA jer aktivnih članova ima jako malo !!! Konkretno mi pada mali Jurica na pamet koji bi se trebao obavezno učlaniti jer je maloljetan a na račun toga klub može od grada tražiti subvenciju !Budimo realni ,svi mi usprkos domovinskom ili kanalu ili neznam kojoj lokaciji volimo doči na lučko po ljeti odnosno po lijepom i toplom vremenu! Sad je definitivno došao momenat da nešto i napravimo za to naše letališče i klub jer u protivnom sve odlazi u zaborav !!!
Namjerno to pišem ovdje na helikopterima a ne pod mak trešnjevka,zato jer ponavljam nas helikopteraša ima očito najviše pa bi mi svi trebali nešto poduzeti !
Članarina je mislim i dalje 200 kn godišnje ali o tome če se očitovati Igor Pongrac.
Planirana skupština kluba je odgođena zbog negrijabog prostora tako da nije imalo smisla se smrzavati...
Ovim putem predlažem da se potakne rasprava  i da dogovorimo sastanak na kojem če sudjelovati i članovi i oni koji če to postati !

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #1
Poštovani kolege modelari ,razgovarao sam danas sa jednim dužnosnikom kluba trešnjevka.
Nažalost situacija u klubu je jako loša,ove godine klub neče dobiti niti lipe zbog toga jer nema niti jednog juniora.
S toga s obzirom da nas  helikopteraša u zadnje vrijeme ima  jako puno prijedlog je i ZAMOLBA  konkretno na novopečene modelare daSE UČLANE U MAK TREŠNJEVKA jer aktivnih članova ima jako malo !!! Konkretno mi pada mali Jurica na pamet koji bi se trebao obavezno učlaniti jer je maloljetan a na račun toga klub može od grada tražiti subvenciju !Budimo realni ,svi mi usprkos domovinskom ili kanalu ili neznam kojoj lokaciji volimo doči na lučko po ljeti odnosno po lijepom i toplom vremenu! Sad je definitivno došao momenat da nešto i napravimo za to naše letališče i klub jer u protivnom sve odlazi u zaborav !!!
Namjerno to pišem ovdje na helikopterima a ne pod mak trešnjevka,zato jer ponavljam nas helikopteraša ima očito najviše pa bi mi svi trebali nešto poduzeti !
Članarina je mislim i dalje 200 kn godišnje ali o tome če se očitovati Igor Pongrac.
Planirana skupština kluba je odgođena zbog negrijabog prostora tako da nije imalo smisla se smrzavati...
Ovim putem predlažem da se potakne rasprava  i da dogovorimo sastanak na kojem če sudjelovati i članovi i oni koji če to postati !
Upadam!
Sad mi krešo govori da nemogu letjeti do 18.te... da li še šali ili je za ozbiljno?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #2
Da, sve je istina i clanarina je i dalje 200 kn, dok je za juniore 100....
Skupstina ce biti uskoro, cim organiziramo prostor...
Ako netko zeli platiti clanarinu neka se samo meni javi, potrebni su mi fotografija (ne mora biti za dokumente) i naravno lova.... :)

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #3
Da, sve je istina i clanarina je i dalje 200 kn, dok je za juniore 100....
Skupstina ce biti uskoro, cim organiziramo prostor...
Ako netko zeli platiti clanarinu neka se samo meni javi, potrebni su mi fotografija (ne mora biti za dokumente) i naravno lova.... :)
To znači da ja nemrem letit do 18.te?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #4
Ne vidim sta nije bilo jasno, ali mozes letiti.....

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #5
Dobra tema, bas sam mislio postavit pitanje kako se uclanit i kako sve funkcionira, uglavnom bi htio postat clan.

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #6
Ajde javite ovdje kada će biti kakav sastanak pa da se učlanimo.
Ne dolazim baš često zadnjih 10-tak godina,kanal je prevladao,ali bilo bi mi žao da propadne.
Eto.

 :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #7
Ja sam se odavno htio učlaniti ali sam mislio da se treba biti na nekom određenoj razini vještine ili tako nešto...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #8
Samo napišite kad je sastanak, ja bih se rado učlanio
MAK Zapad

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #9
Evo uputa za uplatu clanarina:

Podaci za uplatu:

korisnik   MAK Trešnjevka
svrha uplate   članarina za 20XX godinu
iznos   200 kn
broj žiro računa   2360000-1101446488

Napomena umirovljenici, juniori do 18 godina i nezaposlani placaju 100 kn....

Nakon izvrsene uplate, na ziro racun, obavezno me obavijestite na email ( igoruav@gmail.com ) o izvrsenoj uplati, u protivnom necu znati tko je uplatio clanarinu, jer na izvodu iz FINA-e se ne vidi ime i prezime. Molim Vas da u mailu osim imena i prezimena navedete i za koju godinu je izvrsena uplata...
U koliko ste novi clan u mailu mi posaljite fotografiju za izradu clanske iskaznice...

Vazno mi je da mi novi clanovi posalju svoju fotku i potvrdu o uplati na mail.
Svi clanovi, novi i stari moraju me obavjestiti o uplati kako bi znao tko je uplatio.
Ako netko odluci platiti clanarinu u kesu nema problema, na sjednici kluba koja ce biti uskoro.

Pozdrav



Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #10
Čim mama dođe doma,šaljemo
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #11
znao sam ja da je Jura novi Alan Szabo u Hrvata !!!

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #12
Obavljeno :)
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #13
Kartica u izradi.
Inace izradujem kartice za sve clanove koji su bili barem jednom u zadnje 3 godine clanovi.

Odg: M A K TREŠNJEVKA,AERODROM LUČKO,ČLANSTVO,BUDUČNOST ???

Reply #14
Vec kada sam tu imam pitanje za helikopterase, kako to da ne razmisljate o pokretanju nekog natjecanja u helikopterima. )mozda jeste, ali ne pratim taj dio foruma)
Mislim da je doslo vrijeme da tako nesto pokrenete ili barem da o tome razmislite.
Imate primjer F3A natjecanja koje nije bas jako zazivjelo kod nas, ali na moje iznenadenje ipak se je odrzalo i to mi je jako drago.
Takmicari se takmice u tri programa koji su prilagodeni za mogucnosti pocetnika i njihovih modela pa do onih odlicnih pilota i njihovih modela...
Mislim da je to dosta dobar primjer da tako nesta organizirate i vi.
Zasto pisem na ovom dijelu foruma je zato sto bi bolio da inicijativa krene od clanova MAKT.
A sijedeca mi je ideja da organiziramo F3A i heli natjecanje u istom vikendu, ako ne i u istom danu. Time bi olaksali organizaciju, a ta dva natjecanja su atraktivna za gledaoce pa bi to bio jedan vrhunski modelarski vikend, na koji bi im bilo interesantno doci.