Skip to main content

Topic: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50 (Read 3587 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #1
Jura, nemoj se ljutit ali meni je ovo odvratno (hm, kako de se blaže izrazim?)... Primjer kako ne odprilike. ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #2
obrazloži malo svoje stajalište... ok, jasno mi je da lomi sve živo i neživo na heliću... ali predstavlja yebeno umijeće, IMHO
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #3
Ni meni nije baš nešto lijepo.Malo mi prebrzo radi manevre,tail wag je totalno nepotreban i nisu mu baš svi manevri lijepi no u ostalom je super pilot.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #4
Moram priznati da ja to nebum naučio ni za sto života,svaka mu čast,no meni u toj histeriji isto nema nikakve ljepote...ali svako ima svoje veselje i neka se onda veseli!Eto. ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #5
moja ženica od prvog trena kad je vidjela takvo ludiranje sa heličima kaže da to nema nikakve veze sa nečim ljepim .....
svaki puta me pita jer opet gledam one živčenjake kaj neznaju normalno letit heliče .... :D :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #6
Moram priznati da ja to nebum naučio ni za sto života,svaka mu čast,no meni u toj histeriji isto nema nikakve ljepote...ali svako ima svoje veselje i neka se onda veseli!Eto. ;)
Slažem se,ovako divlje nije lijepo,već je pretjerivanje,no da je  radio manevre sporije i neke izbacio bi bilo puno lijepše.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #7
Mislim da 90% nas nema ni love da nauci ovako zestoko letit,iako mi je ovo ipak prebrzo

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #8
Meni je ovo zakon
MAK Zapad

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #9
Ma i meni je isto odlicno ali na ovoj kanti od kompjutera toliko steka jer je u snimci objekt koji se brzo pomice,pa izgubim volju za gledanjem  :D

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #10
jeli ovo ubrzana snimka ili šta?ZAKON :D

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #11
HD je, 720p... nije loše malo smanjit kvalitetu, iako se nešto posebno neprimijeti, ali ljepše je za gledat, bar na mom laptopu
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #12
LOL brzi je od autofokusa na kameri
Stavio sam svog fusiona da to gleda mozda nauci ::)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #13
probaj malo usporit, možda i nauči :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Tareq Alsaadi Outrage Fusion 50

Reply #14
moja ženica od prvog trena kad je vidjela takvo ludiranje sa heličima kaže da to nema nikakve veze sa nečim ljepim .....
svaki puta me pita jer opet gledam one živčenjake kaj neznaju normalno letit heliče .... :D :D :D

Moja samo kaže:"ti i tvoji helići!" :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian