Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 89384 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #285
Nije istina da nitko nije reagirao !!!!
Crkveni velikodostojnici su oglasili uzbunu zvonjavom.
Doduše majstor sa zvonom je odsvirao "Požar !!!", ali bolje išta nego ništa.........
Ipak to je dokaz da Bog vidi sve RC pilote
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #286
kolega saraga ..... pa vi imate vrhunsku moc zapažanja.
u svakoj tocki koju ste naveli potpuno ste u pravu i obican gledaoc ne zamjecuje prave probleme jer je opcinjen hvalom i ponosom koji je prezentiran u video uratku

ali jadne zivotinje ...........

jadan dabar. :(

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #287
kolega saraga ..... pa vi imate vrhunsku moc zapažanja.
u svakoj tocki koju ste naveli potpuno ste u pravu i obican gledaoc ne zamjecuje prave probleme jer je opcinjen hvalom i ponosom koji je prezentiran u video uratku

ali jadne zivotinje ...........

jadan dabar. :(

pa zar nije dabar RC uređaj....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #288
kolega saraga ..... pa vi imate vrhunsku moc zapažanja.
u svakoj tocki koju ste naveli potpuno ste u pravu i obican gledaoc ne zamjecuje prave probleme jer je opcinjen hvalom i ponosom koji je prezentiran u video uratku

ali jadne zivotinje ...........

jadan dabar. :(

pa zar nije dabar RC uređaj....
a dupeglavac? :D :D :D
pazi ovo RC DUPEGLAVAC  :D :D :D
slab mu je domet.cim se gazda udalji on se zblesira. :D :D :D

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #289
hmmmmm

RC D-G

huh
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #290
evo sada sa sve modelare kako se treba pristupiti letenju:
kolega toni,plavi i moja malenkost ustajemo se u 6:30 sati.
u 8:00 zavrsavamo ljecnicki pregled u sportskoj ordinacji.
od 8:30-9:30 obavjestavamo sve stanare okolnih zgrada da cemo vrsiti letenj RC modela.
plavi se vere po okolnom drvecu da provjeri jeli koja ptica slucajno ostala u gnijezdu,
za to vrijeme ja upozoravam sve dabrov da se povuku u svoje brloge na jednoj od rijeci pored koje letimo,
a toni pomno pregledava krticnjake da ne bismo ozlijedili koju krticu prilikom slijetanja.
tek kad smo se uvjerili da je sve 110% sigurno za izvodjenje letenje pristupamo istom.
u stvari jos malo cekamo da se vjetar pojaca jer ipak smo mi youbito piloti. 8)
 
PS ne pokusavajte ovo sami ili uz pomoc gazde. ;D
ZAGI - DUBRAVA.wmv#
 


Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #292
ZA MLADJE MODELARE sam nasao na netu ogledni primjer kako ne treba letjeti rc modele.naime vidjet cete niz propusta koji mogu ugroziti vas a posebno druge.dakle:
1.nikad nemojte biti ledjima okrenuti prema jezeru,cetiri rijeke ili moru,a da nemate zastitnu opremu protiv utapljanja ili bar slauf i rukavice.sami ste videli kako je pasti sa kruske,pardon tresnje ili kako vam lako pobjegne camac na jednoj od cetiri rijeke.
2.vidimo da ni jedan modelar nema zastitu za oci,a sami smo svjedoci koliko se elisa vrti i da bilo kakvo smece moze zavrsiti u vasem oku.
3.nikakva zastita sluha ne postoji,no to im i mozemo tolerirat jer su njihove granice zasigurno pomaknute.
4.niko nije zakopcao jaknu i postoji velika mogucnost navlacenja reume.
5.nigdje se ne vidi kutija sa prvom pomoci.
6.pozom koju je zauzeo modelar prilikom paljnja modela riskira da ukljeste ledja.
7.modelar koji mu pomaze uvidja sve greske ali ne reagira.
8.modelar koji pali model steluje ga tako da klavu stavlja u ravninu propelera i stavlja se u pogibeljnu situaciju.modelar koji mu pomaze ne reagira.
9.poljecu model prema stambenim zgradama,ne misleci na opasnosnost koju tako prouzrucuju.modelar koji mu pomaze ne reagira,nego ga potice.
10.zagadju stanise mozda nekih zasticenih zivotinjskih vrsta,i nepotrebno ih uznemiravaju.
11.na kraju ponosni na svoje djelo stavljaju video uradak na net.
modelari upamtite da rc modeli nisu igracke,letite ih na mjestima predvidjenima za to,pazite na svoju,a prvenstveno na sigurnost drugih osoba i zivotinja.

BIG LIFT RC PLANE NA MREZNICI

Nisam bio ovdje punih DEVET dana,
kupio sam kucu (hizu) ovdje pa sam bio zauzet,VIDIM,mnogo se toga ovdje dogodilo,uglavnom interesantnoga a kao i do sada nejvecu paznju privlaci jos uvijek do nedavno moj najbolji Pajdas,
RC Dabar i MOJO !
neki traze i zele vidjeti MOJU !
MOJO je na mnogim pokaznim letovima zadivio mnogobrojne prisutne i time dokazao svoju vrijednost ne samo puka sa cetiri rijeke nego diljem Kroatie,

malo tko zna da su u gradnji jos dva MOJOJA a sama gradnja je izazvala veliku pozornost mnogobrojnih modelara RCP foruma,
zeljno se iscekuju prvi letovi i siguran sam da moj najbolji Pajdo nece iznevjeriti ljubitelje modelarstva grada na CETIRI ( 4 )  Rijeke kao i diljem Kroatije,

Mjere sigurnosti koje g.Hsaraga navodi a NAIVNO misli da su zanemarene,NISU,
sve to je starom VUKU vec od davnina poznato,
praksa i nastupajuca sezona ce pokazati.

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #293
hoces reci da vuk dlaku mjenja,a cud nikada?


Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #295
u ime slobode i demokratije. 8)

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #296
da rezimiramo
ovo je 7005 post o rcmu..... po racunici kolege B.A
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #298
sretan uskrs gazdi i njegovom i njegovom studentu.
puno srece i zdravlja te uspjeha u nastojanju da postanu jos bolji ljudi. :)

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #299
pridruzujem se toplim zeljama gospodina Sarage!