Skip to main content

Topic: Kako dalje? (Read 4371 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako dalje?

Zadovoljan sam sa svojim huverom,piruetama,sport letenjem,sa letenjem naopačke itd... Htio bih početi 3D naučio sam Tic toc,malo piro flipa(nemogu ga stalno raditi na mjestu...),rainbow i hurricane neznam što dalje učiti.Da li imate nekih prijedloga?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #1
Traži na youtubeu morphing transitions i probaj njih, radi piruete al ne samo u hoveru, već travelling piruete, znači počneš piruetu na mjestu, usmjeriš heli u jednom smjeru (bitno je da ide točno u smjeru u kojem ti želiš i to po ravnoj liniji), nakon toga ga moraš zaustaviti točno na mjestu na kojem si htio, pa ga vrati nazad po ravnoj liniji (istoj zamišljenoj liniji po kojoj je odletio od tebe)
To će ti puno pomoći u piroflipovima npr.
MAK Zapad

Odg: Kako dalje?

Reply #2
Evo,viježbam došao sam do onog half piro flip-a
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX


Odg: Kako dalje?

Reply #4
Još par pitanja, Kako da smack down-am helikopter i kako bih mogao napraviti 2 pt stationary back flip.Kužim da trebam helikopter okrenuti naopačke tako da helikopter prebacim iz horizontalnog položaja u vertikalni pa u horizontalni naopačke no kad god dođem u vertikalno on pada,nemogu ga održat na istoj visini stavim malo - malo + stavim na 0 kolektivu on i dalje pada
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #5
U vertikalnom nikad nije okomito.
Ima malo koraka i ciklike, ali ti se cini da stoji na vertikalno.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Kako dalje?

Reply #6
hahahaha sad mi je jedan mophing transition otvorio toliko stvari,lagan je za napravit, a lijepo izgleda,sad sam napokon naučio ono naglo zaustavljanje gdje leti jako brzo i za milisekundu je okrenut repom prema dole i u ovom položaju / pre dobro,uspio sam onaj 2pt back flip!
samo još to viježbat dok ga cijeli let ispred sebe budem mogao raditi
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Kako dalje?

Reply #7
j***te, pa na koje polje da dođem da sve to vidim? Gdje god dojdem, samo ja vozim helić...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3



Odg: Kako dalje?

Reply #10
Nabijem vas  :D  :D :D
Ajmo okladu u helije, tko napravi bolju autorotaciju od mene, nosi moj heli. Ak ja napravim bolju, nosim vaš  :P
MAK Zapad

 

Odg: Kako dalje?

Reply #11
Nabijem vas  :D  :D :D
Ajmo okladu u helije, tko napravi bolju autorotaciju od mene, nosi moj heli. Ak ja napravim bolju, nosim vaš  :P

Nisi ti robi ;)

No, s kojim bi helijem radili auto? Ajmo u cevape...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3



Odg: Kako dalje?

Reply #14
Jao al ste napeti ;)

Ma ja sam.... :D

Sad vjezbam, i napredovao sam drasticno, jos mi malo ispada al ne gazim ga vise kad padne :D :D :D
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti