Skip to main content

Topic: DJI ZEN-MUSE (Read 9908 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #1
Da da to je to makar osobno mislim da to puno bolje radi na multirotoru.
 
Ali da ovaj 26 cc helič leti 50 do 60 min sa svime gore pa je to opet adut za sebe.
 
Bome moram priznati jako su dobro odvojili tu platformu od vibracija svaka čast.

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #2
cijena 3400 $ ali brijem da je to do sad najbolje viđeno ! jedina mana kaj je predviđen za kameru do 500 g (nex 7)
 
 
da i to velika mana Robi koja je već sada izazvala dosta ogorčenja na rcg zajednici jer se pompozna čekalo na taj gimbal...mislim i s punim pravom ..da je ne znam koliko dobar za te novce bi morao peglati i kuhati kavu  ;D ;D ...definitivno su dobili negativan feed back jer to je cjenovni rang debelo profi stvari a ne za teret do 500 grama to je stvarno malo smješno za te novce....dobro je napravljen al definitivno precijenjen....
 
lp
Toni
 

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #3
A di je dostava i carina i 25% na to još.
 
Tako da bi ja reko da je to prije oko $4000

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #4
Kog veseli ok al malo su ga pretjerali. Tek planiraju izbaciti "profi" gimbale. Bit će zanimljivo vidjeti njihovu cijenu.  ???
 
 
Nego Robi, bilo bi nam korisnije da staviš neki on board video s NAZA-e ako ste je već stavili u funkciju. I mene zanima taj kontroler a vidim i ekpu s foruma. Ima nekih pokušaja kod nas al još ne vidim ništa konkretno. Cijena od 220 baksi za nju mi je dosta prihvatljiva.  
 
 
lp
Toni
 
 

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #5
Toni ,stigle su nam tek par komada,nismo još probali,ali uskoro budemo !


Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #7
uuu, stari moj, kak to dela...

sve više filmića na netu, svi su odlični

ne znam da sam dosad vidio bolju satbilizaciju

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #8
cekam isporuku za GH2 pa da probamo to uzivo

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #9
znači zasad su samo na sony-u?

kaj gh2 nemre stat unutra?

nadamo se pravom reviewu, volio bih i uživo vidjet to čudo

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #10
Davore imaš na raspolaganju Zenmuse?
 
lp
Toni

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #11
Davore imaš na raspolaganju Zenmuse?
 
lp
Toni

nemam jos ali bit ce, cekam da posalju, malo kasne sa isporukama verzije za GH-2

@josip.krizan
pa imas dvije opcije, ili Sony NEX5/NEX7 ili ova za GH-1/GH-2

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #12
od svega što trenutno ima za kupit ovo je najača stvar.
 :)

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #13
od svega što trenutno ima za kupit ovo je najača stvar.
 :)

a kaj je sa kopterworxom? ;-)

jako mi se sviđa kaj sve kompaktno, video link, upravljanje za kameru, sve, i to vrtiš kod hoćeš koliko hoćeš, a ne uvijek paziš na neke žice oko gimbala

bez obzira kaj je zasad samo za ove fotiće, vjerojatno će biti više opcija kroz neko vrijeme

 

Odg: DJI ZEN-MUSE

Reply #14
Ma djeluje super al opet je to ful skupo a o tome smo pisali u jednom drugom tredu. To je 3500 dolara samo za gimbal bez davanja. Gimbal koji je ograničen na dva aparata s kojima većina producenata neće biti presretna. A drugo je što isključivo radi samo s DJI WMK. E, sada kada se to zbroji dolazimo opet do kojih 6+ tisuća dolara samo za stroj. Kada izađe verzija za veće fotiće očekuje se cijena i do 5 tisuća dolara samo za gimbal. E, sada, ako smo i dalje hobisti!? 
lp
Toni