Skip to main content

Topic: Malo letenja - video x2. (Read 8747 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #15
Ja sam svoj heli prodao  :-[ ne letim ni avione bog zna kaj, prošlu godinu možda deset puta išao na letenje ako i toliko
Tak i ostala ekipa iz kluba, svi imaju drugih obaveza preko glave pa se slabo leti.
Valjda bude bolje ove godine, bar se nadam. Makar mi je jako loše počela ova godina i skoro da ne razmišljam o modelarstvu.
Polako bude sve došlo u red pa bude više vremena za letenje.
U Buševcu je predobar teren za ovaj hobi i prava je šteta da se ne leti malo više.

Što reći? :(
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #16
Luxo svaka čast na letenju! Očito ti i sa ženama ide dobro kao i sa helićima kad si svoju na sva ova čudesa priučil :)

Hej Žac, hvala na komplimentu! Jel vi letite kaj heliće u Velkoj Gorici? Tu više nitko ne leti heliće :( više ni Jazavac ne leti, ni robi1kenobi, on je prešel na avijončeke :(.

Nitko ne leti heliće  :'(. Ali avijončeke ili neke šuć muć sa kamerama i miljon propelera ili pak zeppeline. Ah :(.

 :D

Ma nisam ja prešel na avijončeke, ja sam "oduvijek" na avijončekima  :)
Evo strpi se još mjesec-dva i onda bum ti stalno dimio na livadi s tim fakin Autrejdžom, mamu mu skupu nabijem  :D
MAK Zapad

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #17
Luxo svaka čast na letenju! Očito ti i sa ženama ide dobro kao i sa helićima kad si svoju na sva ova čudesa priučil :)

Hej Žac, hvala na komplimentu! Jel vi letite kaj heliće u Velkoj Gorici? Tu više nitko ne leti heliće :( više ni Jazavac ne leti, ni robi1kenobi, on je prešel na avijončeke :(.

Nitko ne leti heliće  :'(. Ali avijončeke ili neke šuć muć sa kamerama i miljon propelera ili pak zeppeline. Ah :(.

 :D

Ma nisam ja prešel na avijončeke, ja sam "oduvijek" na avijončekima  :)
Evo strpi se još mjesec-dva i onda bum ti stalno dimio na livadi s tim fakin Autrejdžom, mamu mu skupu nabijem  :D

Naš kaj, ja se iskreno nadam da bu ti taj nitro super radil, bolje nego kaj inače rade jer ak buš ga rihtal i gnjavil se s njim 90% vremena, rijetko bum ja taj dim videl  :-\. Držim fige!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #18
Eto, to ti je ista priča kao ja o 3GXu - zanima me di si ti to vidio da nekome ne radi? Svi samo pričaju o tome a većina ekipe je rijetko i vidjela nitro heli uživo :) Naj se niš sekirati, Yamada je u igri i mora radit ko vurica, toga se najmanje bojim
Više se bojim kaj sam zaboravio helije letit, a trebo si vidjet kad sam prvi put letio avion - odem u inverted i smanjim mu gas do jaja (jer sam htio dodat "negativni pitch"  :D )
E da, daj objasni ovo "bolje neg kaj inače rade" - kome to ne radi dobro, koji motor, tko ga je razrađivao, koje gorivo, koja svjećica, kakav rezervoar, s headerom ili bez, fuel magnet ili ne, itd. baš me zanima ta fama koja se na ovom forumu stvorila da se po nitru više šarafi neg leti, da ne rade dobro, itd. itd
MAK Zapad

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #19
pa ja na raptoru nisam nista posebno ni stelao..kresnuo ga malo osluhnuo kako radi i peglaj u zrak
ovih dana bi mogo opet u zrak valjda nece bit opet loma  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #20
Eto, to ti je ista priča kao ja o 3GXu - zanima me di si ti to vidio da nekome ne radi? Svi samo pričaju o tome a većina ekipe je rijetko i vidjela nitro heli uživo :) Naj se niš sekirati, Yamada je u igri i mora radit ko vurica, toga se najmanje bojim
Više se bojim kaj sam zaboravio helije letit, a trebo si vidjet kad sam prvi put letio avion - odem u inverted i smanjim mu gas do jaja (jer sam htio dodat "negativni pitch"  :D )
E da, daj objasni ovo "bolje neg kaj inače rade" - kome to ne radi dobro, koji motor, tko ga je razrađivao, koje gorivo, koja svjećica, kakav rezervoar, s headerom ili bez, fuel magnet ili ne, itd. baš me zanima ta fama koja se na ovom forumu stvorila da se po nitru više šarafi neg leti, da ne rade dobro, itd. itd

Imaš pravo! Samo sam čujo ;) Bumo vidli! Jedva čekam, nebi sad nabrajal. No, jedno znam, već te košta jako puno a mogel si letiti naš kakega!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #21
pa ja na raptoru nisam nista posebno ni stelao..kresnuo ga malo osluhnuo kako radi i peglaj u zrak
ovih dana bi mogo opet u zrak valjda nece bit opet loma  :)

Kak često letiš Vedran?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #22
pa ja na raptoru nisam nista posebno ni stelao..kresnuo ga malo osluhnuo kako radi i peglaj u zrak
ovih dana bi mogo opet u zrak valjda nece bit opet loma  :)

Kak često letiš Vedran?
pa gledaj letio bi svaki dan da helic svaki put ne skurim u pod
najvise od svega simulator ali eto helic svako toliko kad kupim dijelove
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #23

Imaš pravo! Samo sam čujo ;) Bumo vidli! Jedva čekam, nebi sad nabrajal. No, jedno znam, već te košta jako puno a mogel si letiti naš kakega!

Je, mogel sam već letit T-Rexa 600E ili nekaj takvog (rabljeni Logo ili nekaj), ali kad se već istovaram, onda reko bum se istovaril za nekaj kaj me stvarno i veseli! A s elektrom sigurno nikad ne bih bio sretan ko s nitrom :)
Možda budu već sl. mjesec svi dijelovi na putu, tak da se nadam da letim u četvrtom! A jednom kad se motor poštela, samo treba iglu okrenut klik-dva u slučaju velikih razlika u temp. zraka i to je to, samo po plinu! Buš vidio :)
MAK Zapad

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #24

Imaš pravo! Samo sam čujo ;) Bumo vidli! Jedva čekam, nebi sad nabrajal. No, jedno znam, već te košta jako puno a mogel si letiti naš kakega!

Je, mogel sam već letit T-Rexa 600E ili nekaj takvog (rabljeni Logo ili nekaj), ali kad se već istovaram, onda reko bum se istovaril za nekaj kaj me stvarno i veseli! A s elektrom sigurno nikad ne bih bio sretan ko s nitrom :)
Možda budu već sl. mjesec svi dijelovi na putu, tak da se nadam da letim u četvrtom! A jednom kad se motor poštela, samo treba iglu okrenut klik-dva u slučaju velikih razlika u temp. zraka i to je to, samo po plinu! Buš vidio :)

E to je glavno! Ak te veseli, super! Ja bum sada išel balansirat brushles :D (stvarno).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #25
pa ja na raptoru nisam nista posebno ni stelao..kresnuo ga malo osluhnuo kako radi i peglaj u zrak
ovih dana bi mogo opet u zrak valjda nece bit opet loma  :)

Kak često letiš Vedran?
pa gledaj letio bi svaki dan da helic svaki put ne skurim u pod
najvise od svega simulator ali eto helic svako toliko kad kupim dijelove

Uh oh! E pa držim ti fige da ga ne skuriš barem 100 letova ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #26
pa ja na raptoru nisam nista posebno ni stelao..kresnuo ga malo osluhnuo kako radi i peglaj u zrak
ovih dana bi mogo opet u zrak valjda nece bit opet loma  :)

Kak često letiš Vedran?
pa gledaj letio bi svaki dan da helic svaki put ne skurim u pod
najvise od svega simulator ali eto helic svako toliko kad kupim dijelove

Uh oh! E pa držim ti fige da ga ne skuriš barem 100 letova ;).
ja prezadovoljan ako ga nebi sljedecih 10 letova razbio  :)
sljedeci put snimam let,svaki put kad idem nitko nece pa je rekla cura da ce ona  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Malo letenja - video x2.

Reply #27
ja prezadovoljan ako ga nebi sljedecih 10 letova razbio  :)
sljedeci put snimam let,svaki put kad idem nitko nece pa je rekla cura da ce ona  ;)

That's the spirit, možda ovaj thread i nije uzaludan :D.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3