Skip to main content

Topic: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D (Read 11741 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #15
S cim se upravljati doticna zvijer xD?
Lp,
Alex

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #16
mislis na zagija? standardni setup za pocetak-2826 motor sa 2200 30C bat 40A..ionak em sam njub em je to DW koje je ipak drugacije od aviona..ak se pokaze spretan u mojim rukama spreman sam na experimentiranje  ;)
a ak mislis stanicu, narucena je flysky 9ch no u backorderu je-cca 2 tjedna je neki ETA za nju u shop. no posluziti ce i e-fly koju sam dobio uz cessnu jer ima mix kanala..čajnezi su mudro stavili presvlaku i kao sakrili da to moze no ja ionak sve raskopam pa sam pri proucavanju to otkrio-i isprobao i radi  :-*..kao i da su namjerno pizde maknuli zicu sa adapter prikljucka pa kao ne radi na struju..misle da bumo trosili lovu na njihove baterije koje stanica trosi ko luda..al nebuju oni mene..malo lemljena i tak fino radi na strujicu kad vojzim simulator  8)

no za sada moram obustavit radove..jer su čajnezi spori ko lori  :D  :D ajde vise taj setup da dode  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #17
Jel staklo koje je korišteno za nos iz nekog HR dućana?

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #18
dobio sam komad toga i neznam od kuda potjece.fala donatoru ovim putem  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #19
super Žac i nadam se da se vidimo u subotu
a ak treba može i ranije ... vratil sam se ..

lp...

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #20
malo po malo i stiglo se do kraja  :P..a kako bu letio vidjet cemo vec danas  ::)

iako me u nekim sitnicama namucio i oduzeo mi vremena sada znam one sitnice za svaki model ubuduce...iako nemam pojma al se tjesim  :D  :D

ispao je bolje nego sam ocekivao a kada bi tako i letio nitko veseliji..CG mi je na 23cm pa neznam jel to ok..nemam vagu da ga vagnem no budem..a mozda samo izvazem dijelove koji ostanu  ;)

eto, zaista fala svima koju su mi pomogli, donirali ili na bilo koji nacin sudjelovali u mojem prvom projektu..vidimo se na sljedecem projektu i naravno u zraku.

svaka cast ekipi..piva se naravno podrazumijeva..a sad idem letit i letit i letit i let..........

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #21
Tak treba!
BTW čini mi se da ti je prop krivo okrenut
MAK Zapad


Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #23
Ja sam ga danas uživo vidio super let  no malo mu je težište krivo.no Siguran sam da će to ispravit.
Nažalost već ga je razbio,popravio i poletio :D.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #24
A jel okrenuo prop, kad je na pravoj strani trebao bi imati bolji potisak!

LP

 

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #25
kak veli toki..poletio,letio sletio pa sve ispocetka pa razbio pa sljepio i letio dugo dugo..izgleda da zagi najbolje leti kad je bar jednom skrpan  :D

*prop okrenut prije maidena
*marijan,pliz video maidena  :-*
*teziste je def preiza i uz minimalan gas se odmah prejako propinje gore no iskusni vele i bolje-bar ga ne zapikavam u zemlju

ugl, nakon prvog letenja, jednog razbijanja i jednog out of range slucaja te desetak bacanja (samostalno-huraaaa) mogu reci da mi se jako svida. a i skuzio sam kako se upravlja i sada mogu podosta fino sve kontrolirat i letjet. zaista odlicno jedri, vrlo mirno i uravnotezeno, upravljiv je i vrlo brz..jos kad dode stanica sa mogucnoscu finog trimanja biti ce to cista uzivancija.

kako god, vrlo sam zadovoljan i iznenadih sam sebe kako je sve ispalo.

p.s. razbio sam ga jer sam bio bahat i poveden ostalim zagijima u zraku zaboravivsi da sam obicni pocetnik te sam mu dao krilima vjetra...citaj ful gas i naravno da sam ga stmopizdio. posle sam bio pametniji i prije svega smireniji te sam odletio sve kako spada i po pe esu  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #27
Trebali ste ga vidjet na odlasku,cvijetao je od sreće  :D :D :D :D.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #28
"svakim danom u svakom pogledu sve vise napredujem"  :D 

...stoga sam umirovio v1.0 i posvetio se v2.0...laganija i manje detaljiziranija ali poslozenija i balansiranija verzija spremna za sutra  :P

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Moj prvi maketarski avijonchek..Zagi =:D

Reply #29
da li je poletil zagi jučer  ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C