Skip to main content

Topic: Koji vam je *urac? (Read 6962 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koji vam je *urac?

Dođem na livadu, dvojica seru po liku kojeg nema, dođem drugi put nema jednog od te dvojice pa ova druga dvojica seru opet po tom kojeg nema, pa prepucavanja na forumu, svatko se uvrijedi ak netko veli da nešto nije najbolje kaj nam je Svemir dao (a taj ima baš to), nosevi u oblacima, egoi veličine deset Titanica, alo ljudi kaj se događa? Čemu to sve? Zavist, moj tata je jači od tvog tate, ja imam većeg od tebe il vot da fak? Baš mi je jadno gledat da odrasli ljudi tak funkcioniraju.
Can't we just all get along?   :)
MAK Zapad

Re: Koji vam je *urac?

Reply #1
Kaj danas ste srali malo po meni i mom superduper tarotu?! :-D

Sent from my Desire HD using Tapatalk
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #2
drago gervais je to dobro srocio  ;D  :D

Tri nonice stare
pred kućun su stale
i kritikale.
I Katu, i Pepu, i Jelu,
i Toncu debelu.
Jedna da j' takova,
druga onakova,
jedna bi se rad ženit,
druga se zna lenit,
treća sve zafraja
četrta da ne vaja.
A svet da se j' pokvaril,
i prvo da j' boji bil.
Tri nonice stare
su kritikale
od osme do polna.
A kad je polne zvonilo,
jednoj je doma poć bilo.
Su dve ustale
i nju kritikale.
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #3
robica, o cemu ti?

kaj se neko svadi?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #4
bas to..di se ko svadi?  ???

mi smo jos i dobri kad citas druge forume...polako se odlucujem da sve ucim sam bez "korisnih" savjeta jer sa svakim novim sve manje znam  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #5
Dođem na livadu, dvojica seru po liku kojeg nema, dođem drugi put nema jednog od te dvojice pa ova druga dvojica seru opet po tom kojeg nema, pa prepucavanja na forumu, svatko se uvrijedi ak netko veli da nešto nije najbolje kaj nam je Svemir dao (a taj ima baš to), nosevi u oblacima, egoi veličine deset Titanica, alo ljudi kaj se događa? Čemu to sve? Zavist, moj tata je jači od tvog tate, ja imam većeg od tebe il vot da fak? Baš mi je jadno gledat da odrasli ljudi tak funkcioniraju.
Can't we just all get along?   :)

Svi  SERU  a ti ??

Pozz. Iv

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #6
Ja velim u facu, tebi sam rekel prek foruma kaj te ide i iza toga stojim

LP from Kroatija
MAK Zapad



Koji vam je *urac?

Reply #9
ja vas u potpunosti razumijem, konkurencija je jaka, nema puno mjesta za nove clanove, vrti se sve oko velike love...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Koji vam je *urac?

Reply #10
moje ne bas bitno misljenje:
leti za sebe, druzi se sa svojima, ne soli pamet ak te se to ne trazi, ne mudruj, nisi clan SETIa, razlika u misljenju nije dimenzija gluposti, nek te tvoji letovi promoviraju...
skromnost je dosta dobra kategorija u ovakvim socializiranjima...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Koji vam je *urac?

Reply #11
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Koji vam je *urac?

Reply #12
zato ja nemam fanova na forumu
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Koji vam je *urac?

Reply #14
stanica otkazala :( dokaz-snimka na temi kanal preljevnica :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe