Skip to main content

Topic: Turnigy 9x nasljednik 9X-R (Read 58566 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #75
pravi kinezi, ko bu se sad jebal sa sitnicama

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #76
Bijah na livadi u subotu s 9xr i nije se tako bunila. Temp je bila 1C - 2C.


Re: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #78
Ovo staviti kao nedostak je stvarno smesno. Jer neznam koja se elektronika preporucuje koristiti na relativnoj vlaznosti blizu 100% i temperaturama ispod 5ºC.. niti je plastika dizajnirana za rad na nizim temperaturama ni elektronika.

To bi se rasprslo pri manjem udaru, grubljem spustanju i sl.

Milos @ Galaxy S3

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #79
Nije da nema nedostataka, ima ima, poprilično. Ali glede samog slučaja smrzavanja mislim da 1C-2C na kojoj sam ja bil vani još nije kritična temp.

- menu tipke su jednostavno k.a.t.a.s.t.r.o.f.a, stari spectrum je imal kvalitetnije, moral sam stavit kratki beep da bih bio siguran kad je prihvatilo
- itekako se vide fleke od kalupa i ubrizgavanja plastike
- nakon nekoliko sim sesija lijeva palica počela štekat, naravno nutra kabel počeo zahebavat, osigurah ga vezicom

--
Mozz

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #80
Sto se tice fleka od kalupa za to mozete dobiti 5$ nazad ako se zalite
dok ih ne vidite ne smetaju vam

gumbici su kao na daljincu nisu za brzo klikanje ali reagiraju na pritisak
gumeni i ugodni no ne bas precizni

vani sam na -3 mjerio range i nema problema s stanicom na zimi, ne kazem da na -10 -20 nece biti problema ali bit ce i pilotu.

zadnja strana se jako lako otvora ( lakse nego na 9x) pa se moze pregledati, urednije je nego prije ali je uvijek moguce da nesto ne stima,
drljam po simulatoru i za sada sve ok.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #81
Nekako me cijela ova priča podsjeća na onu "tresla se brda, rodio se miš".
Toliko iščekivana nova Turnigy stanica, kako ju reklamiraju, narodna stanica, za malo para...ee to malo para se polako počelo očitovati u eto takvim sitnicama tipa palica što je @mozgy napisao, pa temperaturna osjetljivost....
Nekako mi se čini da je stara bila puno kvalitetnije izrađena.
Vjerojatno da se probije, postane poznata, a kasnije....svašta se da uvaliti kupcima....
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #82
Nazalost ali istina,

da je Turnigy izbacio v2 s svim modovima, 9XR ne bi prosao ali bi prodaja T9x zamrla kao i dodataka,
ovako su postavili
50$ T9x
OrangeRx T-SIX 64$ ta stanica je u stvari mozda najbolja za pocetnika, bolja i od T9x ( ako se ne misli modati) ima 6$ prijemnike jedino ima svoj limit i nema trika za dalje ( dalje je prodaja i kupnja bolje)
9xR 50 + 30 - realnije 50$ ( ako ne modul skuplji onda baterija) 100$

I uvijek ciljano trziste i ocekivana cijena, mogli su jos par malih izmjena ali to bi oduzilo razvoj a nitko im ne brani najaviti 12xR i odugovlaciti 2-3 godine. Na kraju 9xR se odlicno prodaje.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #83
Mozda i jedan od razloga da 9Xr ne ide s starim modulom i da HK ne nudi FLYSKY modul koji postoji na trzistu je da ocuva prodaju T9x.



Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #86
Ko je sve naručio 9XR i koji modul će koristiti?

1. Davor      Orange
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #87
Ko je sve naručio 9XR i koji modul će koristiti?

1. Davor      Orange

2. Srepfler Orange  - no planiram i flysky ( ne frsky) da mogu koristi silne prijemnike od t9x
edit - nabavio i flysky

Bio sam dosta skeptican prema DMS2 ali sam nakon range testa s najeftinijim 6$ nakon 500m nisam vise vidio a servaci su reagirali cisto ok, ima opcija za bolje sa failsafe, ako bude srece jednom i koji BNF, sve u svemu cini mi se sasvim prihvatljiv za vecinu modela.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #88
Evo jedan kratki video,
ne znam koliki je interes za ovako necim, to sam malo isprobavao gopro ispred kompa,
ne mogu snimiti da se vidi dobro ekran od turnigy, no uvijek probam.

http://www.youtube.com/watch?v=tHfI6GQfO1A

u glavnom ako ima interesa samo neki mali komentar, subscribe ili sl.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #89
Hehe, čovjek je gledao našu epizodu o simulatorima - živio Phoenix! hehe  :) :) Sad kad je došla baterija, valjda će za njome i one maskice i onda na kraju stanica s modulom, ako će tako biti (i ako u međuvremenu malo promućkaju glavom i srede ove neke sitne nedostatke) morat ću pripremit jedan kufer za 9xr.

lp,
Marko