Skip to main content

Topic: Turnigy 9x nasljednik 9X-R (Read 58572 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #90
Hehe, čovjek je gledao našu epizodu o simulatorima - živio Phoenix! hehe  :) :) Sad kad je došla baterija, valjda će za njome i one maskice i onda na kraju stanica s modulom, ako će tako biti (i ako u međuvremenu malo promućkaju glavom i srede ove neke sitne nedostatke) morat ću pripremit jedan kufer za 9xr.

lp,
Marko

Naravno da sam gledao

RCTest - Uvod u modelarsko letenje - Letenje RC Simulatorom [EN/HR sub]

da nije bilo vas ne bi nikada otkrio cari multiplajera,
jako sam se zabavljao na jednom od sessiona,
izrazito zabavno, jedva cekam iduci.

Ujedno preporucam vlasnicima kanala da dodaju odlican RCTest.hr u Featured chanell te korisnicima da se pretplate i lajkaju.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #91
Ko je sve naručio 9XR i koji modul će koristiti?

1. Davor      Orange
Ja sam već stavio FRSKY dual telemetry, kasnije dolazi Rangelink, a pošto su oba plug&play zamjena modula nije problem
[attach=1]
 trenutno sam se poslužio distancerima za MB od PC-a da stanica ne legne na modul + jedan plastični i stavljeno u crni heatshrink 6mm
[attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]
http://hk.rc-international.info/swarm/skillah
http://www.youtube.com/user/scorpiokillah
-----------
Zagi, Quadcopter X666(lost :( ), QR ladybird, Multiplex Gemini :)
T9X, T9XR


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #93
Koja turnigy baterija pase u staru stanicu ?

hvala

Re: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #94
Scorpiokillah, elegantno rjeseno. Svaka cast

Milos @ Galaxy S3


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #96
Ima tko za posudit spravu za fleshanje? Da sad ne cekam 3 tjedna da dojde iz Kine?
Ili mozda neki dobrovoljac da mi to obavi dok ja na sanku narucujem?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #97
Prosli video je imao relativno dosta pogleda, ne bas previse dodanih subscribera, par likova,
pa da probam jos koji, ujedno sam malo naucio neke nove stvari u Sony Vegas Pro koji mi bas lezi.
Tu pokazujem kako upucati novi fw, kako podesiti servo test, malo eepe u akciji...

http://www.youtube.com/watch?v=yYyijzrbVKg

ako zelite jos na Hrvatskom o 9XR kako kazu please subscribe, comment and thumbs up. :)


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #99
Jos jedan pokusaj Croatian videa o 9XR,
za ovo je zasluzan @Zero i ovim mu putem zahvaljujem,
mozda bude i @Zero approved.  :)

http://www.youtube.com/watch?v=3XpNCGlwTrk

edit - @Zero approved
       - dodan Engleski titl

Oni koji imaju 9x ovaj modul nije lose uzeti i nastaviti koristiti prijemnike kao i prije.

Tko zeli brzi servo test samo u mixu ch15 stavi servo speed s 8 na neki manji broj 2 je vec dovoljno brzo.

U prilogu model servo test s ubrzanim pomicanjem,
ja se nadam da ce se pojaviti uskoro baza modela pa ce biti dovoljno samo ucitati model prije letenja.


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #101
Potajno se nadam da će HK uskoro objaviti neke promjene naspram izvornoj verziji...stanica je mjesec dana vani, možda prekratko no neke stvari su jasnije, volio bih da riješe ovo s tipkama, rješenje je već dato van. Naravno, mnogi (uključujući i mene) čekaju 9XR sa ugrađenim modulom. Isto tako se nadam da nećemo morati čekati do kraja godine da bi vidjeli neke značajnije promjene. Inače sviđa mi se kombinacija FS modula i stanice, mozda i najisplativija varijanta trenutno za one koji su (kao ja npr.) zadovoljni sa stock 9x.

lp,
Marko

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #102
Potvrdjen problem s tipkama na jako hladno, mora se duze biti vani da se dobro ohladi,
testirao sam range na flysky modulu i nakon setnje menu tipke 2 3 klika i zaglave se, kada sam dosao doma na toplo cuje se samo tihi pop i sve radi normalno.
Nije strasno ali mnogi lete na -5 -10 C, moze se ali treba model izabrati dok je jos topla a timer resetirati s pali gasi ako se leti vise baterija,
ali ako se mijenja model...


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #104
Isprobao 9XR kao slave i radi bez problema, tako da je odlicna za treniranje cak i bez modula.

9XR slave XG11 master radi
nazalost XG11 slave 9XR master ne radi ( mozda nesto ne radim dobro)